online randevu online randevu online randevu

Ben sildirme fiyatları

Ben sildirme fiyatları olarak araştırıma yapıldığında net ücret belirten tek kurum Idea Kliniktir. Ben (nevüs) tedavisinde bir çok teknoljik tedavi çeşidi vardır ve kullanılan teknolojiye ve yönteme göre tedavi süreci ve buna bağlı olarak ben tedavi ücreti çok değişmektedir. Net ücretlere geçmeden genel kavramları şöyle yazabiliriz.
Ben Sildirme Fiyatları Neye Göre Değişir ;
– Sayısı
– Büyüklüğü
– Ciltten kabarık olup olmaması
– Kullanılacak teknoloji

ben sildirme görselleri  ben sildirme sonrası
Büyüklüğü 1 cm ye kadar olanlar standarttır ve ayrıntısı aşağıdaki gibidir, büyüklüğü 1 cm yi geçtiğinde bu ücretler ikiye katlanır. Bir kolu kaplayan yada yüzün bir tarafını kaplayan çok büyük benlerde ücretlendirme muayeneyle yada fotoğraf gönderilmesi halinde belirlenir.

 

 

vücuttaki kırmızı benler nasıl alınır

Radyo Frekansla Ben Silme Fiyatı

Yüksek frekanslı radyo dalgaları kullanılır. Hem ciltten kabarık olmayan hem de kabarık olan renkli veya cilt renginde benlerin tedavisinde uyguluyoruz. Tek ben tedavisi 400 TL eklenen her ben tedavisi 200 TL dir. SGK (Bağ-Kur,SSK,Emekli Sandığı,Silahlı Kuvvetler) mensubu hastalara ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL dir.

Tedavi genellikle tek seansta tamamlanır, % 5 ihtimalle 2.seans gerekebilir, 2.seans gerekmesi halinde ücret alınmaz. İki ayın sonunda uygulamanın yapıldığı noktada kabarıklık veya kahverengi lekelenme varsa ikinci seansa gelinmesi gerekir. Bu süre iki aydan önce olmamalıdır ancak çok daha geç olmasında sakınca yoktur.

 

Lazerle Ben Sildirme Fiyatı
Koyu renkli deriden kabarık olmayan yani koyu renkli leke gibi görünen benlerin tedavisini lazerle yapıyoruz. Diğer tedavi yöntemlerinde olduğu gibi ben sayısına göre ücretlendirilmektedir. Fiyatlar radyo frekansla aynıdır. Radyo frekanstan tek farkı lazerde seans sayısı çok olabilir, 10 seansı bile geçebilir. Seans sayısı kaç olursa olsun ücret alınmadan devam edilir.

Koterle Ben Yakma
Radyo frekansa benzer ancak daha eski bir teknolojidir, ücretlendirme radyo frekans gibidir.
Ameliyatla Ben Aldırma Ücreti
Daha çok döner sermayeli kurumlar ve teknoloji olmayan muayenehane tarzı yerlerde uygulanır, ameliyat kelimesi geçtiği için daha yüksek rakamlar istenebilir. Bir başka önemli sebepte ben tedavisi yapan klinik veya doktorun fiyat politikasıdır, aynı işi yapan bir doktor 350 TL alırken bir başkası 2000 TL alabilir. İdea klinik şubelerinde ben ameliyatı hasta ameliyat konusunda ısrarcı ise yapılmaktadır yoksa ameliyatsız yöntemler tercih edilir, çünkü iz miktarı çok daha az olur.

Tedavilerde tabiki fiyatların önemi büyüktür ama görsellik için yapılan bir işlem sonrası daha kötü bir görünümden dolayı rahatsızlık yaşamamak için ben sildirme işleminizi her çeşit teknolojinin ve bu konuda tecrübeli doktorların olduğu kliniklerden hizmet almak daha doğru bir yaklaşım olur.

https://www.ideaklinik.com/ben-tedavisi-fiyatlari.html

ben sildirme ücretleri

Ben sildirme fiyatları için 20 yorum yapılmış


[…] Ben sildirme fiyatları […]

BİRGÜL

HOCAM BENDE BENLERİMİ ALDIRMAK İSTİYORUM OĞLUMDA BENİM GİBİ LAZERLE YAPTIRMAK İSTİYORUM AMA KORKULARIM VAR CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM HOCAM AYRICA SSK’LIYIZ
Op.Dr.Atilla Kaya
Korkacak bir şey yok öyle ki bölgesel uyuşturucu bile kullanmanız gerekmiyor

Anonim

Doktor bey kızım 1 yaşında burnunda doğuştan bir beyaz ben vardı şimdi kabardı ve siğil gibi oldu bu nedir ve tedavisi varmı? Teşekkür ederim.

Doktorunuz

05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz değerlendirebiliriz
Op.Dr.Atilla Kaya

Meryem

Hocam benimde burnumun üstünde doğuştan ben var önce kücüktü büyüdü aldırsam bişey çıkar diye korkuyorum cevap bekliyorum teşekürler

Doktorunuz

aldırmanız iyi olur.büyüdükçe kalacak iz miktrı artar
Op.Dr.Adil Altınsoy

Hanife

Siyah benlerim var aldirmak istiyorum cildimde iz kalirmi

Doktorunuz

sohbet mesafesinden çıplak gözle farkedilebilecek bir iz kalmaz
Op.Dr.Nizam Kurtdere

Sinan

Kaşımın üzerinde kahverengi ve mercimek tanesinden biraz daha büyük bir ben var bunu aldırmak istiyorum fakat çevresel faktörler kafamı karıştırmış durumda. İz kalıp kalmaması da muamma sizce ne yapmalı?

Doktorunuz

RF ile tedavi edilebilir.farkedilir bir iz kalmaz
Op.Dr.Ergun Aygören

Muammer

İzmirde Olan Hastanelerinizin Adresini Alabilirmiyim Gelmek İstiyorum

Doktorunuz

bu linkten bakabilirsiniz.www.ideaklinik.com/iletisim

Rahmettullah

Hocam bende de baya ben var hem kabarik hem kabarik olmayan acaba yardimci olabilir misiniz?

Doktorunuz

gelirseniz benlerinizin durumuna göre RF ve laser ile tedavi edebiliriz.
Op.Dr.Atilla Kaya

Anonim

Sigillerim cok buyuk olur mu

Doktorunuz

gelirseniz muayene ile değerlendirip tedavinizi yapabiliriz
Op.Dr.Atilla Kaya

Anonim

hovcam benim yüzümde tahmini bi 25 tane felan var ne kadara silinir öyle büyük benler deil cilt benleri küçücükler

Doktorunuz

gelirseniz muayene ile değerlendirip tedavinizi yapabiliriz.ücretler için şu linke bakabilirsiniz.http://www.bentedavisi.org/ben-tedavi-fiyatlari
Op.Dr.Ergun Aygören

Anonim

Merhaba kaşımın içinde var birtane ben ama nasıl aldırabılırım kaşımda gitmiş olmazmı ?

Doktorunuz

RF ile alınırsa kıl kökü zarar görmez,kaşlar uygulama esnasında uçları kırılsa bile kökleri kalacağı için uzayacaklardır
Op.Dr.Nizam Kurtdere


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar