Anasayfa / Genel / Kılcal Damar Lazer Tedavisi Fiyatları

Kılcal Damar Lazer Tedavisi Fiyatları

Kılcal damar tedavisi fiyatları 1000 TL den başlar ancak tek başına sadece kılcal damar olan hasta sayısı yok diyecek kadar azdır neredeyse hastaların tamamında ek olarak kalın varisler de vardır. kılcal damar tedavi merkezleriYaygınlığına ve kalın varislerin olup olmadığına göre ücret belirlenebilir. Ücret te en önemli faktörden biri de hastanın SGK veya başka sağlık güvencesinin olup olmamasına da bağlıdır.
SGK veya diğer resmi sağlık güvencesi (Emekli Sandığı, Bağkur, Silahlı Kuvvetler vs)  olanlar ve bunların bakmakla yükümlü olduğu biriyle bu haktan yararlanırlar. Net ücretlendirme online fotoğraf gönderimi yada muayeneyle belirlenebilir. Bunun dışında her şubenin cep telefonu numarasından whats app aracılığıyla da ücret alınabilmektedir.

Kılcal Damar Lazer Tedavisi Fiyatları Şunlara Göre Değişir;

Kılcal Ne Kadar Yaygın Olduğu;

kılcal damar tedavisi zararlarıÇok az olabileceği gibi abartılı düzeylerde de olabilmektedir, hafif düzeydeyse düşük bir ücretle yapılır ancak çok yaygınsa ki bazen bacakta normal alan kalmamaktadır bu durumda fiyat yükselir.
Kliniğin fiyat politikası aynı varis farklı kliniklerde çok değişik ücretlerle tedavi edilir, burada belirtilen ücretler Idea Kliniğin Türkiye’deki altı şubesinde uygulanan ücretlerdir ve her şubede aynı şekildedir. Şubelerden birinde ödenen para tüm şubeleri kapsar yani İzmir’de tedaviye başlayan hasta ayrıca ücret ödemeden Ankara, İzmir, Antalya, Bursa veya İstanbulda devam edebilir.
Kullanılan Teknoloji ve Yöntemler; Maliyeti belirleyici faktörlardir.
lazerle kılcal damar tedavisi yaptıranlarSeans Ücretleri;

Ücreti seans seans alan kliniklerin hastaya toplam maliyeti çok daha yüksek olabilmektedir, Idea Kliniğin tüm şubelerinde sadece bir kez bedel alınır ve yapılabilecek seansların hiçbirinde bedel talep edilmez hatta bir kez ödenen bu ücret 1 yıl boyunca varislerle ilgili tüm sorunların ücretsiz tedavi edilmesini de kapsar, garantili tedavi yöntemi denilen bu uygulama sadece Idea klinik şubelerinde geçerlidir.

Kalın Varislerin Varlığı ;

kılcal damar çatlamasına bitkisel çözümNeredeyse hiçbir kılcal damar hastasında sadece tek tip varis yoktur mutlaka orta kalınlıkta ve kalın varisler de vardır ve birlikte tedavi edilir.
Kılcal damar çatlaması tedavisi fiyatlarını internetten bildiren tek klinik Idea klinik’tir ve 5 şubesinde de aynı şekilde uygulanmaktadır. Ayrıntılı fiyat için her şubemize online olarak, maille veya whatsApp ile fotoğraf gönderebilirsiniz.

Varis Tedavi Fiyatları;

Ücretler muayene, internet ve whatsap tan gönderilen fotoğraflar ışığında belirlenir. Uygulama seanslar halinde (1-5 seans) yapılır ancak ücret seans sayısından bağımsız bir şekilde bir defa ödeme yapar ve tedavi bitene kadar bir daha ücret talep edilmez. Belirlenecek ücret varisin tamamen yok edilmesi şeklindedir, kılcal veya kalın olması değişmeksizin tümü tedavi edilir yani kalınların alınıp incelerin bırakılması şeklinde değildir. Ayrıntılı fotoğraflar gönderdiğinizde en kısa sürede size yaklaşık tedavi ücreti gönderilecektir. Gönderilecek bu ücret 5 şube için de geçerli olacaktır.
varis ameliyatı fiyatlarıİletişim;

Idea Kliniğin 4 şehirde 6 şubesi vardır size en yakın şubeden varis tedavi fiyatı, ayrıntılı bilgi ve randevu almak için şu telefonlardan yararlanabilirsiniz.
Idea Klinik kurumsal sitesinden Bursa, İzmir, Ankara, Kadıköy, Nişantaşı, Bakırköy iletişim bilgilerini alabilirsiniz.

Kılcal Damar Genişlemeleri

Kılcal damar genişlemesi yada diğer adıyla çatlaması, Latince adıyla telenjektazi deriyi besleyen gözle görülemeyecek kadar ince damarların gözle görülebilecek kadar genişlemesidir. Vücudun her yerinde görülebilir ancak en çok bacaklar ve yüz bölgesinde rastlanır.yüzdeki kılcal damarlar nasıl geçer

Kılcal Damar Genişlemesi Neden Olur ?

Oluşuma sebebi ilgili bir çok şey söylense de hiçbirisi için kesin sebep denilememektedir ama şu sebepler akla gelir;
* Cinsiyet; Kadınlık hormonu östrojen önemli bir sebeptir.
* Genetik; Annesinde hastalık olan birinde olma ihtimali normalden daha yüksektir.
* Meslek; Ayakta çalışan kişilerde basınç sürekli yüksek olduğu için genişlemeler olur.
* Beyaz tenli olmak;beyaz tenlilerde daha sık görülür, aslında burada sıklığın sebebi kişinin beyaz teninden dolayı daha görünür olmasıdır.
Kılcal damar genişlemesi tedavisi bacaklarda çirkin görünüme sebep olması sebebiyle özellikle etek giyen kadınlar tarafından daha çok talep görmektedir.
İki teknolojik tedavi birde enjeksiyon yöntemi uygulanır.
– Lazer
– Radyo frekans
– Köpük
– Skleroterapikılcal varis tedavisi İzmir

Lazerle Kılcal Damar Genişlemesi Tedavisi

sorunun olduğu bölgeye yüksek ısı enerjisi taşıyan ışık verilir ve içindeki kanın pıhtılaşması sağlanır. Seanslar halinde uygulanır 5-10 seans sürebilir. Sadece varisle ilgilenen klinikler genellikle bir defa ücret alır ve bitene kadar devam eder.

Radyo frekans tedavisi
Saç telinin dörtte biri kalınlığı kadar ince bir iğne yardımıyla içine girilir radyo dalgaları verilerek yok edilir. Genellikle tek seansta tamamlanır seyrek olarak 2.seans gerekebilir. Radyo frekans sadece varis ile ilgilenen kliniklerde bulunabilmektedir.

Köpükle tedavi
Skleroterapi ve mikroskleroterapi de denir, içine girebilecek kadar ince bir iğne ile yok edici ilaç verilir ancak biraz daha kalınlarda yapılabilir. Sadece damar cerrahları tarafından uygulanan bir yöntemdir.burunda kılcal damar genişlemesi tedavisi
Aynı yöntemler yüz ve özellikle burun civarındaki kılcal damar genişlemelerinde de kullanılır. Yüz bölgesinde olanlar yaşa bağlı olarak ortaya çıktığı gibi fazla alkol tüketimi, karaciğer hastalıkları ve fırın gibi ateş karşısında çalışmak gibi durumlarda da sık görülür.
Yok edilmesi kişiyi daha genç gösterir. Kılcal damar genişlemesi bitkisel çözüm adı altında piyasaya verilen ürünlerin hiçbir etkisi olmaz.

Kılcal Damar Tedavisi Videoları


Kılcal damarlar kadınlarda ciddi estetik sorun oluşturan damarlasl sorundur.Erkeklerde kıllarla kamufle olduğu için çok önemsenmez ama özellikle etek giyen kadınlarda sosyal sorun olur.Tedavisi son derece basit ve % 100 yakın başarıyla 15-20 dakikada yapılır.
Tedavi edilen kılcal damarlar sonsuza kadar yok olur yani o damar tekrar varise dönüşmez ancak zamanla değişik bölgelerde yenileri çıkabilir.
Kılcal damar çatlamalarında garanti uygulaması bir tek idea klinik varis tedavi merkezinde uygulanmaktadır.

10 Yorumlar

 1. Babam 73 yaşında ve bacağına kılcar damar tıkanması teşisi kondu bacağı diz kapağına kadar çok ķötü soyuluyor kırmızı ve arıyor tedavisi yok dendi ama çok ızdırabı var yapılacak bir şeyler var mı?

 2. Yüzümde burnumun yaninda sivilce gibi bir varis var ve sildirmek istiyorum fiyatı hakkinda bilgilendirir misiniz

 3. Emir yıldırım

  Burnumun üstünde sivilce vardı ilaç tedavisinden sonra kılcal damar çatlaması oluştu doktorum lazer tedavisi ile geçeceğini söyledi maliyeti nedir ve geçermiş acaba

  • kliniğimizde kılcal damar tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahibiz,gelirseniz tedavinizi yapabiliriz
   Op.Dr.Orhan Coşkun

 4. Yüzümde kılcal damarlarim çıkmaya başladı fiyat nedir

 5. Sevcan durmaz

  Yüzümde iki adet hamileliğimden kalma sivilce büyüklüğünde kılcal damar belirtisi var bunun için tedavi ve tedavi masrafım nedir teşekkür ederim…

  • 0532 463 96 82 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin,değerlendirelim,tedavi edebiliriz
   Doc.Dr.Onur Gürer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
İletişim Bilgilerimiz