Anasayfa / Genel / Bursa Varis Tedavi Merkezi

Bursa Varis Tedavi Merkezi

İstanbul’da üç, İzmir ve Ankara ile birlikte toplam 5 şubesiyle varis konusunda muayene ve ameliyatsız tedavi hizmeti vermekte olan idea klinik altıncı şubesini Bursa’da açıyor.

bursa-varis-tedavisi-merkezi

Ameliyata gerek kalmadan varis tedavisi!
Teknolojinin sağlık alanına katmış olduğu yenilikler ve gelişmelerle damar genişlemesine maruz kalan hastaların tedavi edilebilmesi mümkün. Kalınlığı 1mm ile 25mm arasında ki tüm damar genişlemelerinin tedavisi lazer, radyo frekans, skleroterapi ve köpük teknikleriyle kısa sürede yapılmaktadır.

Ücretsiz muayene imkanı tanınmaktadır
Idea klinik’in tüm kliniklerinde varis hastalarının muayenesi ücretsiz olarak yapılmakta, kullanılacak olan tedavi yöntemi ve fiyatları hastaya belirtilmektedir. SGK ve Bağkur mensubu hastaların tedavi ücretleri %50 indirimle yapılmakta olup hasta dilerse, tedavisine kalp damar cerrahi uzmanlarımız tarafından hemen başlanmaktadır.

Ameliyatsız Varis Tedavisi Bursa
Merkezimiz olan İstanbul / Bakırköy şubesine muayene ve tedaviye gelen hastalarımızın talepleri doğrultusunda 6. şubemizi Türkiye’nin 4. büyük ve en güzel şehirlerinden biri olan Bursa’ya açmaya karar verdik. Artık Bursa halkı da çok kısa sürede herhangi bir narkoz, ameliyat, kesi ya da istirahate maruz kalmadan kolay bir şekilde tedavisini olarak, günlük hayatına devam edebilecek.

idea klinikIdea klinik’te Ameliyatsız Tedavi Yöntemlerinin Avantajları
– SGK geçerlidir, ücretsiz olarak muayene olabilirsiniz.
– Aynı şekilde SGK’lı hastalarımızın tedavisinde %50 indirim uygulanır.
– Tedavi yalnızca 10 dakika kadar kısa bir sürede gerçekleştirilir.
– Hastada ağzı, sızı, şişlik ya da ödem meydana gelmez.
– Ağrısı kesici kullanılmasına gerek duyulmaz.
– Merkezimizde ya da evde olmak üzere kesinlikle istirahat edilmesi gerekmez.
– İş kaybı yaşanmaz, günlük hayata devam edilir.
– Kesi uygulanmaz. Bu sebepten dolayı dikiş ve pansuman gerektirmez.
– Varis çorabı giyilmesine lüzum kalmaz.
– Kalın varisler haricinde 1 seans yeterli olmaktadır.

İşi ya da özel durumlar nedeniyle kesinlikle zaman kaybı ve aksaklık yaşamak istemeyen veya ameliyat korkusu olan hastalar bu tekniklerle tedavi olmayı tercih edebilirler. Uzun zaman kaybının dışında, gün kaybı bile yaşanmamakta yöntemlerin gerçekleştirilmesi yalnızca 10-20 dakika kadar sürmektedir. Herhangi bir sorun ya da problem yaşanmadan günlük yaşama devam edilebilir.

Kullanılacak Olan Yöntemler Nelerdir?
Damar genişlemelerinin çapı ve yoğunluğuna göre uygulanacak olan teknikler farklıdır. Fakat kullanılan teknolojik ve ameliyatsız uygulamalar aşağı da sıralanmaktadır.

– Radyo frekans
– Lazer
– Köpük
– Skleroterapi

Bursa veya size yakın diğer illerimizde ki şubelerimize gelmek için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilir, randevu alabilirsiniz. Dilerseniz WhatsApp üzerinden doktorlarımıza rahatsızlığınızla ilgili resimlerinizi yollayarakta danışabilirsiniz. Randevu ve WhatsApp numaralarımız hemen aşağıda yer almaktadır.
https://www.ideaklinikbursa.com/bursa-varis-tedavisi/
https://www.varistedavi.gen.tr/bursa-varis-tedavi-merkezi

idea-klinik-iletisim
~

4 Yorumlar

 1. Merhaba, benim varıslerım baya belırgın kılcal olanda var fıyat ögtenebılırmıyım eger uyarsa tedavı olmak istiyorum

  • Merhaba,
   Varis tedavi ücreti için varisi alanların fotoğrafını çekip 05426210888 nolu telefona whatsapptan gönderirseniz yaklaşık bir ücret verebiliriz, Fakat varis muayenemiz ücretsiz, size en yakın kliniğimize gelip muayene de olabilirsiniz.

 2. İsmet soykenar

  Eşimin ayaklarında ağrı yapan belirgin damarlar var,( tedavi-seans ücreti-ssk anlaşması-randevu) bilgilendirir misiniz? Teşekkürler

  • ssk anlaşmamız yok fakat ssklı hastalarımıza %50 indiirm yapıyoruz.tedaviyi ameliyatsız yöntemlerle yapıyoruz.0532 152 26 75 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz tahmini bir ücretlendirme yapabiliriz
   OP.Dr.Eren Ang

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
İletişim Bilgilerimiz