online randevu online randevu online randevu

Ben aldırma videosu

Ben aldırma benin yapısına göre değişik yöntemlerle yapılmaktadır. İzleyeceğiniz görüntüler radyo frekansla buharlaştırma yöntemi anlatılmaktadır. Radyo frekans yöntemi değişik enerji düzeyleriyle farklı yapıdaki benlere farklı şekillerde uygulanmaktadır. Ekli videoda et beni alma anlatılmıştır. Devlet hastanelerinde daha çok ameliyat yöntemi kullanılsa da fazla iz kaldığı için özellikle ben tedavisi yapan kliniklerde ameliyatla tedavi artık yapılmamakta daha çok teknolojik tedaviler kullanılmaktadır. Ekli videoda et beininin radyo frekansla 1 dakikada neredeyse hiç iz kalmayacak şekilde alındığını izleyeceksiniz.
Dikkat edildiğinde uyuşturucu bile yapılmadığı halde herhangi bir sıkıntı olmadan alınmıştır.

Benlerin tedavisinde ameliyat dışında krio, lazer ve elektrokoter de kullanılmaktadır. RF son yıllarda kullanıma girmiş ve en az iz bırakması sebebiyle hızla yaygınlaşan bir teknoloji türüdür. Bene spesifik çalışan kliniklerin hepsinde yaygın şekilde kullanılmaktadır. Videoda gördüğünüz et beni yapısındaki kabarık olanlarda kullanıldığı gibi kabarık olmayan yani deri ile aynı düzlemde olanlarda da kullanılmaktadır. Eskiden düz olanlarda lazer tercih edilirdi ancak 8-10 seans hatta bazı hastalarda çok daha uzun sürdüğü için hem hasta hemde doktor açısından bezdirici olurdu. RF da ilk seansta tamamen yok olma ihtimali % 95 civarındadır yani hastaların % 3-5 kadarında ikinci seans gerekebilmektedir. Uygulamada ikinci seanstan ücret alınmamaktadır. Burada temel amaç en az çukur yanien belirsiz iz kalması çabasıdır. Bir defada derince alıp abartılı çukur oluşturmaktansa iki seans yapıp daha az çukurla alabilmek için olabildiğince yüzeysel çalışılır. Sorun mili metrenin çeyreği kalınlıkta tabakalar alınarak tamamlanır.

Dermatoloji kliniklerinde kullanılan krio yani soğuk gazla tedavi de büyük oranda terk edilmiştir. Krionun en büyük dezavantajı uygulama esnasında ne kdar derine inildiğinin algılanamamasıdır. En tepe kısmı -60 derece olurken daha derinler -40 derecede çürüyebilir ve beklenmedik düzeyde çukurluğa neden olabilir.

Yorum yapılmamış


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar