online randevu online randevu online randevu

İstanbul ben aldırma

İstanbul Ben Aldırma
İstanbul’da ben aldırabilecek yerler genellikle ameliyatla almaktadır, ancak son yıllarda yaygınlaşan teknolojiler ameliyatla ben aldırmayı çok az yapılır hale getirmiştir. İstanbul’da ben tedavisi yaptıracaksanız öncelikle teknolojik yöntemleri ve bu konuda yetkin klinikleri araştırın.

ben aldırma istanbul  ben aldırma istanbul hastane

İstanbul da ben tedavisi yapan klinikler arasında tüm teknolojik donanıma sahip klini Idea Klinik 3 şubeyle hizmet vermektedir

Bakırköy Ben Tedavi Merkezi : 0212 572 72 65

Kadıköy Ben Tedavi Merkezi : 0216 357 00 02

Şişli Ben Tedavi Merkezi : 0212 246 10 04

İlçelerinde şubeleri vardır

istanbul ben tedavi merkezi  istanbul ben tedavi merkezleri

Kadıköy şube Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS 0542 231 2823

Nişantaşı şubede Op.Dr.Nizam KURTDERE 0532 463 9682

Bakırköy şubede Op. Dr. Seher Şirin ve Op.Dr.Atilla KAYA hasta kabul etmektedir 0542 621 0888.

Ben tedavi merkezi Idea klinikte şu tedavi yöntemleriyle benlerinizden kurtulabilirsiniz

Lazerle Ben Tedavisi İstanbul
Koyu renkli ve kabarık olmayanların tedavisinde kullanılmaktadır. Uygulama seanslar halinde yapılır. Bir seansta tamamen yok olabileceği gibi 8-10 seansta sürebilir ancak 4.seanstan sonra ücret alınmaz.

Radyo Frekansla Ben Tedavisi İstanbul
Koyu renkli veya deri renginde kabarık benler ve deri düzleminde olan yani kabarık olmayanlarda da kullanılabilir. % 95 ihtimalle tek seansta biter, ikinci seans gerekirse ücret alınmaz.

Elektrokoter
Bir diğer buharlaştırma yöntemidir. Radyo frekans gibi kabarık benlerde kullanılır ve %95 tek seansta tamamlanır. Ücretlendirme radyo frekansla buharlaştırma yöntemi gibidir.

Bu yöntemlerle vücuttaki küçük, büyük renkli veya değil tüm benler tedavi edilebilir. Hiçbirinin ameliyatla alınmasına gerek yoktur. Her üç yöntemde de  uygulama sonrası fark edilmez bir iz kalabilir yada hiç iz kalmayabilir. ben aldırma

İstanbul Ben Tedavi Ücretleri

Idea İzmir, Bursa ve Ankara şubeleriyle aynı ücretler uygulanır.

Radyo frekans veya elektrokoterle buharlaştırma yöntemiyle ben tedavisi ücretleri; İlk ben 400 TL eklenen her ben 200 TL dir. SGK sı olan hastalar ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL dir. Bu ücretler bir kez alınır tedavi bitene kadar ücret alınmaz.

İzmir ben aldırma merkezleri dendiğinde daha çok her hastanın kabul edildiği hastaneler akla gelmektedir ve yapıları gereği ameliyatla alınmaktadır ve ameliyat olduğu için daha fazla maliyet çıkarılmaktadır. Maliyetin fazla olması yanı sıra benin görünümünden daha kötü görünen iz kalabilir.

Idea klinik şubelerinden hizmet alan hasta diğer şubelere gittiğinde ilk gittiği yerdeki şartlar geçerlidir.

istnbul lazerle ben tedavisiBir örnek vermek gerekirse

İstanbul’da da lazerle ben tedavisi yaptıran bir kişi herhangi bir sebeple İzmir veya İstanbul da yaşamaya devam ederse ücretsiz lazer seanslarına İstanbul yada İzmir de yine ücretsiz devam eder.

Tecrübenin önemi;
hangi hastalıkta olursa olsun gidilen kliniğin teknolojik birikimi ve bu teknolojileri kullanma konusunda tecrübeli doktorun varlığı önemlidir. Bir doktor az sayıda hastalıkla ilgileniyorsa o hastalık konusunda hastası daha fazla olur ve doğal olarak tecrübesi de artmış olur. İdea Klinik şubelerinde doktorlar sınırlı sayıda hastalığın tedavisiyle ilgilenmektedir. Ben almak ta bunlardan biridir.

Ben aldırma merkezleri randevu için http://www.medipratik.com/iletisim/ sayfasını ziyaret ediniz.

 

https://www.ideaklinik.com.tr/ben-tedavisi/
http://www.ideaklinikbakirkoy.com/ben-tedavisi-yontemleri/

İstanbul ben aldırma için 4 yorum yapılmış


Merve

Merhaba yüzümde estetik açıdan kötü görünen 4 ben var. Onları izi kalmadan tek seansta alabilmem mümkün mü? Bide tedaviyi olan kişiye mi yoksa fiyatı ödeyen kişiye mi SGK indirimi yapılıyor.

Doktorunuz

gelirseniz muayene ile değerlendirip laser yada RF ile tedavinizi yapabiliriz.tedavi olan kişiye SGK indirimi yapılır
Op.Dr.Seher Şirin

Yusuf

Benim suratımda çok ben var ama 4 ünü aldırmak istiyorum kadıköy ve civarında yim ücretim ne kadar olur

Doktorunuz

ücretlere bu linkten bakabilirsiniz.http://www.bentedavisi.org/ben-tedavi-fiyatlari.size en yakın şubemize bu linkten ulaşabilirsiniz.https://www.ideaklinik.com/iletisim
Op.Dr.A.Şahap Barlas


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar