Anasayfa / Varis Tedavi Merkezleri

Varis Tedavi Merkezleri

Varis tedavi merkezleri sadece varisin teşhisi, tedavisi ve takibi ile ilgilenen merkezlerlerdir, hizmet veren doktorları da fleboloji yani toplar damar hastalıkları uzmanlarıdır. Konu ayrıntısına girmeden bu merkezlerin bir kısmından söz edelim.

Idea Klinik (Bakırköy)
Adres: Zeytinlik mahallesi. Yakut sokak. No:24 Kat:3 Bakırköy – İstanbul
TEL: 0212 542 08 88 – 0212 572 72 65
GSM: 0542 621 08 88

Idea Klinik (Şişli)
Adres: Halaskargazi mahallesi. Halaskargazi caddesi. Kuran İş Merkezi No:145 5. Kat Şişli – İstanbul
TEL: 0212 247 10 04
GSM: 0532 463 96 82

Idea Klinik (Kadıköy)
Adres: Bağdat Caddesi No:201 Akbank Çiftehavuzlar Şubesi Üstü / Kadıköy – İstanbul
TEL: 0216 357 00 02 – 0216 357 00 03
GSM: 0542 231 28 23

Idea Klinik İzmir (Konak)
Adres: Atatürk Caddesi No:174/1 Kat:4 (Cumhuriyet Meydanı) KONAK – İZMİR
TEL: 0232 422 10 06 – 0232 464 10 06
GSM: 0542 295 52 54

Idea Klinik Ankara (Kızılay)
Adres: Atatürk Bulvarı No:81/5 Kızılay – ANKARA
TEL: 0312 431 75 47 – 0312 431 95 47
GSM: 0532 350 2587

Idea Klinik Bursa (Nilüfer)
Adres: Cumhuriyet mahallesi. Yağmur Sokak. Cadde 224 Sitesi. B Blok / Daire: 5
TEL: 0224 247 10 06 – 0224 249 10 06
GSM : 0532 152 26 75

Ankara varis tedavi merkezi

Ankara varis tedavi merkezi Idea Klinik açıldı. Türkiye de bir çok ilke imza atan Idea klinik varis tedavi merkezi hiç bir ameliyat ya da operasyona gerek kalmadan kalınlığı 1 mm ile 2.5 CM arasındaki tüm varislerinizden ameliyatsız yöntemler lazer, radyo frekans, skleroterapi ve köpük yöntemleriyle kalıcı olarak yok ediyor.
Merkezi İstanbul Bakırköy de bulunan klinik Kadıköy, Nişantaşı, Bursa ve İzmir den sonra Ankara’da da şube açmıştır. Kalın veya kılcal gibi tüm varislerin tedavisinde SSK, Bağkur, Memur ve memur emeklilerinden muayene ücreti alınmamakta ve tedavi ücretleri %50 uygulanmaktadır.
Idea Ankara Şubesi Atatürk Bulvarı No:81/4 Kızılay/Ankara adresinde hizmet vermektedir. Resmi sitesinden tedavi ücretleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz gibi online yada  0312 431 75 47 – 0312 431 95 47   nolu telefonlardan veya online randevu butonundan randevu da alabilirsiniz. Ayrıca 0505 119 36 90 nolu telefona whatsapptan fotoğraflar göndererek net varis tedavi ücretini öğrenebilirsiniz.
Ameliyat korkusu, ameliyat komplikasyonları, ağrıları çekmek yada tekrarlama riski yaşamadan işinize ara vermeden sadece 20 dakika içerisinde tüm mevcut varislerden kurtulabileceksiniz. Yok edilen varisleriniz ömür boyu tekrarlamaz, bu damarda varis hastalığı kesinlikle görülmez ancak başka damarlarda zamanla genişleme olabilir.
Ankara varis tedavi merkezi SGK lı (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı, TSK) tüm hastaların muayenesi ücretsiz yapılmaktadır. Teşhis sonrası tedaviye gerek görülmesi halinde uygulanacak tedavi ve hastanın ödemesi gereken tüm varis tedavi ücreti kendisine aktarılmakta ve girişimler için onay istenmektedir. Ücretler sabit olmayıp, kişinin hastalık durumu, yaygınlığı, uygulanacak yönteme göre değişmektedir ancak uygulanacak seans sayısı kaç olursa olsun ek ücret alınmaz. Yani varislerinizin tedavisi garantimiz altındadır. 1 yıl boyunca olabilecek tüm sorunların çözümü garantimiz altına alınmaktadır.
Ankarada varis tedavisi yapan klinikler arasında garanti uygulayan tek klinik İdea Kliniktir.
Ankarada kılcal damar çatlamaları dahil tüm varislerin tümüyle yok edilebildiği tek merkez olma özelliğini taşıyan İdea klinikte tüm tedaviler ameliyatsız yöntemlerle yapılmaktadır. 18 yıllık tecrübe ile en doğru yöntemler kullanılmaktadır.

Kılcal Damar Tedavisi 

Kılcal varis tedavisi yapan kliniklerde mutlaka şu cihaz ve yöntemler uygulamaktayız.

Lazer

Radyo frekans

Sklero terapi

Mikro skleroterapi

Köpük tedavisi

Idea Kılcal varis tedavisi merkezi Ankara dışında İzmir, Kadıköy, Bakırköy, Şişli ve Bursa şubelerinde hizmet vermektedir.

Lazerle kılcal damar tedavisi yapan hastane sayısı sınırlıdır ve daha çok kozmetik bölümünde yapıldığı için SGK lılara uygulanmaz. Ankara şubemizde SGK lı hastalarda kabul edilmektedir. Idea Klinik olarak 18 yıllık tecrübelerimiz lazerle tedavinin çok uzun seanslar gerektirmesi, leke bırakması ve başarısının düşük olduğunu göstermiştir. Uygulama yapıldıktan 1 ay sonra hasta kontrole çağrılır düzelmediyse yeniden çalışılır bu 1-6 seans dense de 5-15 seans sürebilmektedir. Lazer konusunda ısrar eden hastalarımıza uygulamaktayız ama genellikle çok daha yüksek başarı elde ettiğimiz radyo frekans tedavisini tercih etmekteyiz.

Radyo Frekansla Tedavi Kılcal Damar Çatlaması ;

Saç telinin dörtte biri kalınlığında çok ince iğnelerle radyo dalgaları veren alet yardımıyla yapılır. İnsan gözünün görebildiği tüm varisler yok edilebilir. İnce iğne damara girilir ve radyo dalgaları verilerek damar tahrip edilir. Yöntemin en büyük özelliği işlem esnasında sonucunun aynı anda görülmesidir, bu etkisi lazerden en büyük üstünlüğüdür. Uygulama genellikle tek seansta tamamlanır seyrek olarak ek seans gerekebilir. İsminden dolayı radyasyon tereddüt olsa da radyasyon yani zararlı kesinlikle içermemektedir ve bilinen hiçbir zararı yoktur.,

Kılcal Damarın İlaçla Tedavisi

Köpük yada likit şeklinde uygulanır. Orta boylar için kullanılabilir çünkü enjektör iğnesinin girebileceği kadar kalın olması gerekir, belirli kalınlıktaki her damar uygulanabilir. Uygulama genellikle tek seansta tamamlanır seyrek olarak ek seans uygulamak gerekebilir.

Yine binlerce hastadan edindiğimiz tecrübeye göre neredeyse hiçbir hastanın tek yöntemle tedavi edilemeyeceği şeklindedir çünkü aynı hastada farklı kalınlıklarda damarlar vardır ve farklı yöntemler gerektirir bu sebeple hizmet alacağınız kliniğin teknolojik donanımından emin olmalısınız.

Garantili kılcal damar  tedavisi yapan klinik idea’dır. Ankara, İzmir ve İstanbul da 5 şubesi vardır. Tüm varis tedavisinde garanti şu şekilde uygulanmaktadır; tedaviye aldığımız her hasta 1 yıl boyunca kliniğimizin kontrolünde olup tüm sorun bitene kadar devam eder, 1 yıl içinde olabilecek tüm damarsal sorunlar çözülür ve bunlar için ücret talep edilmez.

Kılcal damar varisi tedavisi Ankara da idea klinikte garantili yapılmaktadır.

https://www.ideaklinikankara.com/ameliyatsiz-varis-tedavisi/

Aydın Varis Tedavisi

Aydın’da varislerin teknolojik tedavisi üzerine yoğunlaşmış bir klinik yoktur. Daha çok ameliyatla tedaviler yapan hastaneler varis hastası kabul etmektedir. Aydın’a en yakın şehir İzmir’de Idea Klinik bu konuda yeterli donanıma sahip ve yine varis hastalığı tedavisi üzerine yoğunlaşmış kalp damar cerrahi uzmanının çalıştığı tek kliniktir. Türkiye’de bir ilke imza atan Idea klinik varis tedavi merkezinin Türkiye’deki 6 şubesinde de hiç bir ameliyat yada operasyona gerek kalmadan tüm mevcut varislerinizden ameliyatsız yöntemler lazer, radyo frekans, skleroterapi ve köpük yöntemleriyle kalıcı olarak yok ediyor. Merkezi İstanbul Bakırköy de bulunan klinik Kadıköy, Nişantaşı, Ankara ve Bursa’dan sonra İzmir’de şube açmıştır. Kalın veya kılcal gibi tüm varislerin tedavisinde SSK, Bağkur, Memur ve memur emeklilerinden muayene ücreti alınmamakta ve tedavi ücretleri %50 uygulanmaktadır.

aydin-varis-tedavisi

Randevu Alabilirsiniz
Idea Klinik Adres: Atatürk Caddesi No: 174/1 Kat: 4 (Cumhuriyet Meydanı)  İZMİR
adresinde hizmet vermektedir. Resmi sitesinden tedavi ücretleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz gibi online yada 0232 422 10 06 – 0232 464 10 06 nolu telefonlardan randevu da alabilirsiniz. Online olarak ta randevu alabilirsiniz https://www.ideaklinik.com/online-randevu 

Zaman kaybı veya ameliyat korkunuz olmasın
Ameliyat korkusu, ameliyat komplikasyonları, ağrıları çekmek yada tekrarlama riski yaşamadan işinizden, okulunuzdan geri kalmadan sadece 10 dakika içerisinde tüm mevcut varislerden kurtulabileceksiniz. Tedaviyle yok edilen varisleriniz ömür boyu tekrarlamaz tedavisi yapılan damarda varis hastalığı kesinlikle görülmez ancak başka damarlarda zamanla genişleme olabilir.

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanlarımız Görev Yapmaktadır
İzmir’de Op. Dr. Serkan AKARSU yönetiminde hizmet vermeye başlayan idea ayrıcalıklarını yaşayın. Tüm hastalarına ücretsiz muayene ve damar ultrasonu hizmetleri sunan idea klinik teşhis sonrası uzmanların vereceği bilgilerle hasta aydınlatılmaktadır. Teşhis sonrası tedaviye gerek görülmesi halinde uygulanacak tedaviler ve hastanın ödemesi gereken tüm varis tedavisi ücreti kendisine aktarılmakta ve onay istenmektedir. Varis tedavisi ücretleri sabit olmayıp, kişinin hastalık durumu, yaygınlığı, uygulanacak yönteme göre değişmektedir ancak uygulanacak seans sayısı kaç olursa olsun ek ücret alınmamaktadır.

Ameliyatsız Tedavi Yöntemleri Uygulanır
İzmir de kılcal damar çatlamaları dahil tüm varislerin tamamen yok edilebildiği tek merkez olma özelliğini taşıyan Idea klinikte tüm tedaviler ameliyatsız yöntemlerle yapılmaktadır. 18 yıllık tecrübe sayesinde hasta memnuniyeti maximum düzeylerdedir.

Uygulanacak yöntem ve teknolojiler muayene sonucu belirlenmektedir
Varisin çapı ve yaygınlığına göre

– Radyo frekans
– Lazer
– Skleroterapi
– Köpük tedavisi yöntemleri uygulanmaktadır
– Mikro skleroterapi

Bu yöntemler sayesinde 1 mm ile 25 mm arası kalınlığa sahip tüm hastalıklı damarlar kalıcı olarak yok edilmektedir.

Tedavi Ücretiniz İçin Sanal Muayene Yaptırabilirsiniz
Manisa, Aydın, Muğla, Denizli gibi İzmir’e yakın illerin varis tedavisi üzerine yoğunlaşmış ve tüm teknolojilere sahip tek klinik idea’dır. varisinizin net tedavi ücretini, öğrenmek için https://www.ideaklinik.com/sanal-muayene-uygulamasi.html 

Ücretlerle ilgili net bilgi almak için cep telefonunuzdan whatsapp programı yada mesajla 0542 295 52 54 nolu telefona fotoğraf gönderebilir doktorunuzdan direkt bilgi alabilirsiniz.

Konya Varis Tedavisi Merkezi

Konya’da varis tedavisi üzerine hizmet göstermekte olan herhangi bir klinik bulunmamakta. Fakat Konya’ya en yakın il olarak başkent Ankara’da varis tedavi merkezi olarak Idea klinik bulunmaktadır. Türkiye’de bir ilke imza atan Idea tedavi merkezi herhangi bir ameliyat ya da operasyona gerek duymadan tüm mevcut varislerinizi ameliyatsız tedavi yöntemleri lazer, radyo frekans, skleroterapi ve köpük yöntemleriyle kalıcı olarak tedavi ediyor. Merkezi İstanbul Bakırköy de bulunan klinik Kadıköy, Nişantaşı, Ankara, İzmir ve Bursa da şubeleri vardır.

Ücretsiz Muayene İmkanı Bulunmaktadır!
Kalın veya kılcal gibi tüm varislerin tedavisinde SSK, Bağkur, Memur ve memur emeklilerinden muayene ücreti alınmamakta ve tedavi ücretleri %50 uygulanmaktadır. Her şubede olduğu gibi Ankara şubesinde Konya’dan gelen varis hastalarına da aynı fiyatlar uygulanmaktadır.

konya-varis-tedavi-merkezi

Idea Klinik Ankara Şubesi Adres
Idea Klinik Atatürk Bulvari No: 81 Kızılay adresinde hizmet vermektedir. Resmi sitesinden tedavi ücretleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz gibi cep telefonunuzdan göndereceğiniz fotoğraflarla net ücret öğrenebilirsiniz. 0312 434 37 00 nolu telefondan randevu da alabilirsiniz.

Neden ameliyatsız varis tedavisi olmalıyım?
Ameliyat korkusu, ameliyat komplikasyonları, ağrıları çekmek yada tekrarlama riski yaşamadan işinizden, okulunuzdan geri kalmadan sadece 10 dakika içerisinde tüm mevcut varislerden kurtulabileceksiniz. Tedavi edilen varisleriniz ömür boyu tekrarlamaz tedavi edilen damarda varis hastalığı kesinlikle tekrar görülmez ancak başka damarlarda zamanla genişleyebilir bu ihtimal %10 kadardır.

Tüm hastalarına ücretsiz varis muayenesi sunan Idea klinik teşhis sonrası uzmanların vereceği bilgilerle hasta aydınlatılmaktadır. Teşhis sonrası tedaviye gerek görülmesi halinde uygulanacak tedavi, ve hastanın ödemesi gereken tüm varis tedavi ücreti kendisine aktarılmakta ve tedavi için onay istenmektedir. Varis tedavi ücretleri sabit olmayıp, kişinin hastalık durumu, yaygınlığı, uygulanacak tedavi şekline göre değişmektedir ancak uygulanacak seans sayısı kaç olursa olsun ek ücret alınmamaktadır.

Kılcal damar çatlamaları dahil tüm varislerin tedavi edilebildiği tek merkez olma özelliğini taşıyan idea klinikte tüm tedaviler ameliyatsız yöntemlerle yapılmaktadır. 18 yıllık tecrübe sayesinde hasta memnuniyeti maximum düzeylerdedir.

Uygulanacak yöntem ve teknolojiler muayene sonucunda belirlenmektedir

Varisin çapı ve yaygınlığına göre aşağıda ki yöntemler uygulanmaktadır.

– Radyo frekans
– Lazer
– Skleroterapi
– Köpük tedavisi

Bu yöntemler sayesinde 1 mm ile 25 mm arası kalınlığa sahip tüm hastalıklı damarlar kalıcı olarak yok edilmektedir.
Konya dan hızlı trenle gelip tedaviden hemen sonra dönebilirsiniz. Uygulamalar yaklaşık 20 dakika sürmektedir.

 

 

Sizi Arayalım