Anasayfa / Basur kremi

Basur kremi

Basur kremi diye arattığınızda reklamlarda onlarca bitkisel ürün görürsünüz. Ne yazık ki reklamlarındaki abartılı söylemleri sadece sizin aklınızı çelmeye yöneliktir ve cüzdanınızı hafifletmek dışında hiçbir işinize yaramaz.
Basur kremi tanıtımlarında şu kelimeleri gördünüzse asla o ürüne para vermeyin hem paranıza hem canınıza yazıktır.
Kesin çözüm
% 100 ameliyatsız tedavi
Basura son
İlk kullanımda rahatlama
Acılarınıza son 3 günde iyileşme
Yetkili satıcı
Kara merhem kesin sonuç
Üç adımda basur tedavisi (bu konuda kitap satmak ta şarlatanlığın zirvesi olsa gerek)
Ve benzeri bilimsellikle alakası olmayan cümleler. basur kremi procto glivenol
Unutmayın bu ürünü yapanların da satanlarında hemoroid hastalığının oluşumu, muayene bulguları ve tedavisi hakkında hiçbir eğitimi, bilgisi yok ve tek derdi para kazanmak.
Eğer ilaç kullanacaksanız bilimsel veriler ışığında üretilmiş, etkileri ve yan etkileri bilimsel çalışmalarla belgelenmiş ilaç kullanın. Tabiî ki en doğrusu muayene olup doğru teşhis koydurmanızdır çünkü “hemoroidim var” şikayetiyle genel cerrahi polikliniğine gelen 100 hastanın sadece 30 tanesinde hemoroid teşhisi konmaktadır geri kalan 70 hastaya hemoroid dışı ( fissür, mayasıl, apse, fistül, kondilom vs) teşhis konmaktadır.hemoralgine basur kremi
Basur kremi adı ve etkileri
-Anestol;Makat çatlağı,boğulmuş basur,cilt yanığı gibi ağrılı her durumda kullanılabilir içindeki bölgesel uyuşukluk sağlayan maddeler sayesinde ağrıyı azaltır.Sadece dış kısma sürülür.
-Hedensa pomat;içerdiği maddeler bölgesel olarak ağrıyı ve şişliği azaltır,mentol serinlik hissi vererek rahatlatır.Hem dışarı hem de kanül ile anüs içine sıkılarak uygulanır.
-Hemoralgine pomat;İçerdiği uyuşturucuyla ağrıyı,damar büzücülerle kanamayı azaltır,dışarı ve kanül ile anüs iç kısmına günde iki defa uygulanabilir.proctolog basur kremi
-Kortos ;içerdiği kortizon sayesinde şişlik ve kaşıntıyı azaltır,kortizonun ciltte yapabileceği başka sorunlar sebebiyle uzun süre kullanılmamalıdır.Günde iki defa uygulanabilir.
-Procto-Glivenol ;İçerdiği bölgesel uyuşturucuyla ağrıyı azaltır,şişlik ve kaşıntıyı azaltan maddeler şikayetlere iyi gelir,belirgin yan etkisi yoktur. Günde iki defa uygulanabilir.
-Proctolog ;kaşıntı ve şişlik hissini azaltabilir kortizon içermediğinden belirgin yan etki oluşturmadan uzun süre kullanılabilir. Günde iki defa uygulanabilir.
-Hemoralgine ;Daha çok ağrıyı azaltmakta etkilidir.
Basur fitili kortos basur kremi
-Kortos fitil;içerdiği kortizon sayesinde şişlik ve kaşıntıyı azaltır,kortizonun ciltte yapabileceği başka sorunlar sebebiyle uzun süre kullanılmamalıdır.Günde iki defa uygulanabilir.
-Procto-Glivenol ;İçerdiği bölgesel uyuşturucuyla ağrıyı azaltır,şişlik ve kaşıntıyı azaltan maddeler şikayetlere iyi gelir,belirgin yan etkisi yoktur.Günde iki defa uygulanabilir.
-Proctolog ;kaşıntı ve şişlik hissini azaltabilir kortizon içermediğinden belirgin yan etki oluşturmadan uzun süre kullanılabilir.Günde iki defa uygulanabilir.
Basur hapı
-Daflon;Makat bölgesindeki toplar damarları kısmen daraltarak ağrı,şişlik ve kanamayı azaltır.Önemli bir yan etkisi yoktur sürekli kullanımda günde 2 tablet,şikayetin çok arttığı dönemlerde günde 4-6 tablet alınır.
-Doxium:Daha çok mikrodolaşımı düzenleyerek toplar damar dönüşünü rahatlatır böylece rahatsızlıklar geriler.Hamilelik dışında önemli yan etkisi yoktur.Şikayetin derecesine göre günde 1-3 tablet alınır.
-Venoruton Diğer tabletlere benzer şekilde etkilidir belirgin fark yoktur.
Basur kremi alacağınızda uzman görüşü almalısınız yoksa piyasadaki şarlatanlara boşa para kaptırırsınız. Bitkisel ürün alacaksanız bunu da bitki olarak kendiniz hazırlayabiliyorsanız (örneğin patlıcan sapı) hazırlayın, hazır ürün olarak satılan bitkisel ürünlerden uzak durun.

basur kremi

https://www.ideaklinik.com/basur-kremi.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sizi Arayalım