online randevu online randevu online randevu

Yazar Doktorlar

Teşhis ve tedavisini yaptıkları hastalıklar konusunda tecrübeli doktorların yazdığı makaleleri bu sayfadan bulabilirsiniz. Makaleleri herkesin anlayacağı dille yazılmaktadırlar. Bu sayfada makale yazan doktorlar hakkında bilgi edinebileceksiniz.

Op Dr Seher Şirin

15.09.1961 tarihinde Karaman-Ermenek ilçesinde doğan Dr.Seher ŞİRİN. İlköğretim, orta öğretim ve Liseyi Mersin merkezde okudu. 1979 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini 1985 tarihinde bitirdi. 1985-1987 tarihleri arasında 2 yıl boyunca Muğla Devlet Hastanesinde pratisyen hekim olarak mecburi hizmet yaptı. 1987 yılında Silivri Sağlık Grup Başkanlığı, 1987-1990 yılları arasında 3 yıl boyunca 70. Yıl Fizik Tedavi Hastanesinde pratisyen hekim olarak çalıştı. 1990-1994 tarihlerinde SSK İstanbul Eğitim Hastanesi Genel Cerrahi Klinik Şefi Op. Dr. Arslan KAYGUSUSUZ ve ekibinden genel cerrahi ihtisasını aldı. 1995-1997 SSK İstanbul Şişli Hastanesinde Genel Cerrahi uzmanı olarak çalıştı. 1997 den itibaren Sağlık Bakanlığı İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışmaktadır bu süre boyunca çok sayıda genel cerrahi asistanının eğitimine katkı sağlamıştır. 1997-2007 yıllarında özel muayenehane hekimliği ve bazı özel hastanelerde parttime Genel cerrahi uzmanlığı yaptı. İngilizce bilir. 2 çocuk annesidir.
Gerek ihtisası süresince ve gerekse sonraki çalışma döneminde meme hastalıkları ve makat bölgesi hastalıklarıyla ilgilendi. Halen ağırlıklı olarak meme kanser, hemoroid (basur), anal fissür (makat çatlağı), fistül ve kıl dönmesi hastalıkları üzerine hasta kabul etmektedir. Kıl dönmesi tedavisinde mikro sinüsektomi yöntemi uygulamaktadır.

op.dr.seher şirin

DİĞER BİLGİLER
Branşı ; Genel Cerrahi
Mesleki ilgi Alanı : Makat hastalıkları (proctoloji)
Tedavi Ettiği Hastalıklar : Makat çatlağı (anal fissür), Basur (hemoroid), kıl dönmesi (pilonidal sinüs), fistül, kondilom (genital siğil)
Uyguladığı Tıbbi İşlemler: Mikro sinüsektomi, lazer, anal fissür botox tedavisi ve diğer ameliyatsız yöntemler.

Op. Dr. Demet AĞRAS Kimdir?

Dr Demet AĞRAS 31 Mart 1973’ te şuan görev yaptığı yaptığı İzmir’ in Alsancak ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlkokulu İzmir Karşıyaka’ da bulunan Kenan Gamsız İlköğretim Okulu’nda okuyan Demet Ağras, ortaokul ve lise öğrenimini Karşıyaka Lisesi’ nde tamamlamıştır. 1991 yılında Ege Üniversitesinde Tıp Fakültesi’ ni kazanarak 1996 yılında eğitimini tamamlamıştır. Yine Ege Üniversitesinde Tıp Fakültesi’ nde 1997 yılında Genel Cerrahi Uzmanlığına başlamıştır. Görevine ilk olarak Bergama Devlet Hastanesi’ nde başlamış olup, İzmir’ in birçok ilçesinde hizmet vermeye devam etmiştir.
Dr Demet Ağras 21 yıllık hekimlik tecrübesiyle ve güler yüzlü sağlık hizmeti anlayışıyla İzmir Alsancak’ ta hizmet vermeye devam etmektedir.
Mesleği gereği yoğun yaşam temposundan bulabildiği zamanlarda da aktif bir sosyal yaşantısı vardır. Spora oldukça ilgili olup, Avrupa Balkanlar yüzme şampiyonluğunda derece elde etmiştir. Yüzme dışında paten kaymak, bahçe ve evcil hayvanlarıyla ilgilenmek, piyano çalmak hobileri arasındadır. Ayrıca yabancı dile olan ilgisi sonucu iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Son olarak gelişimin sonunun olmadığı düşüncesiyle kızı Irmak’ la Rusça kursuna katılarak halen kendini geliştirmeye devam etmektedir.
İzmir’de proktoloji uzmanı olarak çalışan tek kadın genel cerrahi uzmanı Op. Dr. Demet Ağras genel olarak makat hastalıkları teşhis ve tedavisini yapmakta bunun yanı sıra teknolojik ben tedavileri yapmaktadır.

TEDAVİSİNİ YAPTIĞI HASTALIKLAR VE KULLANDIĞI YÖNTEMLER

  • Ben Tedavisi
  • Siğil tedavisi
  • Kıl Dönmesi
  • Anal Fissür
  • Fistül Anal
  • Hemoroid
  • Kondilom

İLETİŞİM BİLGİLERİ :

Atatürk cad.  No :174/1 Ekim Apt. Kat :4 Daire:8 KONAK /İZMİR

0542 295 52 54  –   0232 422 10 06
Cep telefonundan direk ulaşabileceğiniz gibi whatsapp ile fotoğraflar göndererek net ücret bilgisi ve ayrıntılı tedavi bilgileri alabilirsiniz.

Op. Dr.Serkan AKARSU  Kimdir

29 Mayıs 1975 yılında Bursa’da doğmuştur.ilköğretimini Bursa Dörtçelik İlkokulunda okumuştur.Ortaokul  ve liseyi Bursa Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 1994 yılında Cumhuriyet Üni. Tıp Fakültesini kazanıp 2000 yılında mezun olduktan sonra hekimlik hayatına başlamıştır. Bursa’da çeşitli polikliniklerde çalışmıştır.2004 – 2007 yılları arasında Bursa Özel Doruk Tıp Merkezinde Acil hekimi olarak çalışmıştır.2013 yılında Kalp Damar Cerrahi uzmanlığı eğitimini almıştır. İlk ataması Osmaniye Devlet Hastanesinde 2 yıl kalp damar cerrahisi uzmanı olarak başarılı bir dönem geçirmiştir.
Uzun yıllardır kalp damar cerrahi branşının üst branşı olan fleboloji uzmanı olarak çalışmaktadır. Fleboloji branşı sadece toplar damar hastalıklarının teşhis ve tedavileriyle ilgilenmektedir. Fleboloji uzmanlarına flebolog denmektedir.
İzmirde fleboloji uzmanı olarak çalışan tek doktordur.

Dr Serkan AKARSU 2005 yılında gönlünün sultanını bulup evlenmiştir. 3 erkek evladı vardır. 3 yıldır İzmir’de Varis ve Hemanjiom tedavileri yaparak hastalarının gönlünü kazanmıştır.

Satranç oynamayı , kitap okumayı ,yabancı müzik dinlemeyi,strateji oyunları oynamayı sever. Formula ile yakından ilgilenmektedir, Türkiye’de formüla 1 yarışlarının yapılmamasına çok sinirlenmektedir. Çoçuklarıyla birlikte vakit geçirip onlarla bisiklet sürmekten büyük keyif alır.

Op Dr. Nizam KURTDERE

1963 yılında Hatay Samandağ da doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Hatay da tamamladıktan sonra 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesine başladı. 1987 yılında mezun oldu ve 1 yıl Nevşehir Ürgüp te mecburi hizmetini pratisyen hekim olarak yaptı. 1988 yılında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde cerrahi asistanlığına başladı. 1992 yılında genel cerrahi uzmanı oldu ve Erzincan da mecburi hizmetin geri kalanını tamamladı. Asistanlığında makat hastalıkları konusunda bilimsel çalışmalara katıldı.
Erzincan Tercan Devlet Hastanesi Başhekimliği yaptıktan sonra tekrar İstanbul a döndü. Uzun süre değişik Devlet kurumlarında görev aldı. Bu arada hizmet içi eğitim çerçevesinde İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kapalı Cerrahi ve Gastrointestinal Endoskopi konularında eğitim gördü. Çalıştığı kurumlarda Laparoskopik cerrahi ve Girişimsel Endoskopi uygulamalarını gerçekleştirme fırsatı buldu. Ayrıca Sağlık bakanlığı gözetiminde düzenlenen Medikal Estetik eğitimine katıldı saç ekimi, dolgu ve botox gibi kozmetik uygulamaları öğrendi. Devlet kurumlarından ayrılıp Taksim Alman hastanesi Metabolik Cerrahi merkezinde çalışmaya başladı ve burada metabolik ve obesite cerrahisi ameliyatlarına katıldı. Endoskopi ünitesi sorumlu doktorluğu yaptı.
Idea ailesine katılma kararı verdi ve Idea klinik Nişantaşı şubesinin açılması ile burada göreve başladı. Dr.Nizam KURTDERE evli ve bir çocuk babasıdır.
Haziran 2014 itibariyle Idea klinik Nişantaşı şubesinde proctoloji uzmanı olarak görev yapmaktadır.
Genel cerrahi uzmanı olmasına rağmen az sayıda hastalığın tedavisini yapmaktadır, tedavisini yaptığı hatsallık sayısı az olduğu için bu hastalıklar konusunda tecrübelidir ve tümünde çağdaş tedavi yöntemlerini uygulamaktadır. Yaptığı tedaviler;
Kıl Dönmesinde mikro sinüsektomi ve karydakis yöntemleri
Basur tedavisinde THD , lazer ve lastikle boğma yöntemleri
Ben Tedavisinde lazer ve radyo frekans uygulamaları
Makat çatlağı tedavisinde botox ve kapalı LİS yöntemleri
Kondilom koterizasyonu

dr.nizam kurtdere

Dr Adil Altınsoy

Proctoloji uzmanı olan Dr.Adil Altınsoy yani makat hastalıkları olan hemoroid, kıl dönmesi, fissür tedavileri konusunda eğitimlidir. Genel cerrahi ihtisası yapması sayesinde makat hastalıkları dışında ameliyatsız ben tedavileri konusunda da tecrübelidir. Idea Ankara kliniğinde görev yapan Dr.Adil Altınsoy 28 yıllık hekimlik tecrübesi ile birçok başarıya imza atmıştır. 1962 Yılında Ankara’da doğdu. Ebeveynlerinin memleketi olması sebebiyle çocukluğu daha çok Hatay’ın Dörtyol ilçesinde geçmiştir. İlk ve orta öğretim dönemi de burada geçmiş olup, üniversite için tekrardan Ankara ya dönmüştür.
1981 Yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
1981 Yılında eğitim almaya hak kazandığım Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1987 de mezun oldu. 1989 yılında başladığım genel cerrahi uzmanlık eğitimi ise 1993 yılında bitirdi. Uzmanlığımı “makat hastalıklarında ameliyatsız çözümler” üzerine yaptığım uzmanlık tezimle bitirdi. Tez çalışmalarım süresince makat hastalıklarının cerrahi ve cerrahi dışı tedavi yöntemleriyle ilgili yöntem ve teknolojileri yakından takip etti ve kullandı. Bu sayede geniş bilgi ve tecrübe sahibi oldu.
1994 senesinde laparoskopik (kapalı yöntem) cerrahiye başladı. Laparoskopik ameliyatlarda kullanılan ayak kontrollü suction irrigation cihazı geliştirip patentini aldı. Sindirim sistemi (gastrointestinal) endoskopisi ve kolonoskopi eğitimleri aldı.
İlk Görev Yeri Denizli Acıpayam

dr.adil altınsoy
Mecburi hizmeti Denizli İli Acıpayam İlçesinde yaptıktan sonra memleketim Hatay Dörtyol da 5 yıl çalıştı. Kendi isteğimle tayin yaptırıp, Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Hastanesi, Etimesgut Devlet Hastanesi, Yenimahalle Devlet hastanesi ve son olarak Sincan Devlet Hastanesinde çalıştı.
Dr.Adil Altınsoy evli ve iki çocuk babasıdır.

Op.Dr.Atilla KAYA

1961 yılında Ceyhan’da doğdu, 2 yaşında babasının işi gereği Malatya’ya taşınmışlar. Tıp fakültesine gidene kadar Malatya’da yaşamıştır. 1980 yılında girdiği Ankata Üniversitesi Tıp Fakültesini 1986 yıında bitirdi. Genel cerrahi  ve medikal esteik uzmanıdır. Türkiye’de ilk defa kaş, sakal, bıyık ve favori ekimi yapan doktordur. İdea Klinik Bakırköy Şubede hasta kabul etmektedir.

 

 

Yazar Doktorlar için yorumlar kapalı


online randevu
online randevu
kelime kelime nasır tedavisi varis

Son Yorumlar