online randevu online randevu online randevu

Varis Tedavisi Aydın

Aydın varis tedavisi

Aydın’da varislerin teknolojik tedavisi üzerine yoğunlaşmış bir klinik yoktur. Daha çok ameliyatla tedaviler yapan hastaneler varis hastası kabul etmektedir. Aydın’a en yakın şehir İzmir’de Idea Klinik bu konuda yeterli donanıma sahip ve yine varis hastalığı tedavisi üzerine yoğunlaşmış kalp damar cerrahi uzmanının çalıştığı tek kliniktir. Türkiye’de bir ilke imza atan Idea klinik varis tedavi merkezinin Türkiye’deki 6 şubesinde de hiç bir ameliyat yada operasyona gerek kalmadan tüm mevcut varislerinizden ameliyatsız yöntemler lazer, radyo frekans, skleroterapi ve köpük yöntemleriyle kalıcı olarak yok ediyor. Merkezi İstanbul Bakırköy de bulunan klinik Kadıköy, Nişantaşı, Ankara ve Bursa’dan sonra İzmir’de şube açmıştır. Kalın veya kılcal gibi tüm varislerin tedavisinde SSK, Bağkur, Memur ve memur emeklilerinden muayene ücreti alınmamakta ve tedavi ücretleri %50 uygulanmaktadır.

aydin-varis-tedavisi

Randevu Alabilirsiniz
Idea Klinik Adres: Atatürk Caddesi No: 174/1 Kat: 4 (Cumhuriyet Meydanı)  İZMİR
adresinde hizmet vermektedir. Resmi sitesinden tedavi ücretleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz gibi online yada 0232 422 10 06 – 0232 464 10 06 nolu telefonlardan randevu da alabilirsiniz. Online olarak ta randevu alabilirsiniz https://www.ideaklinik.com/online-randevu 

Zaman kaybı veya ameliyat korkunuz olmasın
Ameliyat korkusu, ameliyat komplikasyonları, ağrıları çekmek yada tekrarlama riski yaşamadan işinizden, okulunuzdan geri kalmadan sadece 10 dakika içerisinde tüm mevcut varislerden kurtulabileceksiniz. Tedaviyle yok edilen varisleriniz ömür boyu tekrarlamaz tedavisi yapılan damarda varis hastalığı kesinlikle görülmez ancak başka damarlarda zamanla genişleme olabilir.

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanlarımız Görev Yapmaktadır
İzmir’de Op. Dr. Serkan AKARSU yönetiminde hizmet vermeye başlayan idea ayrıcalıklarını yaşayın. Tüm hastalarına ücretsiz muayene ve damar ultrasonu hizmetleri sunan idea klinik teşhis sonrası uzmanların vereceği bilgilerle hasta aydınlatılmaktadır. Teşhis sonrası tedaviye gerek görülmesi halinde uygulanacak tedaviler ve hastanın ödemesi gereken tüm varis tedavisi ücreti kendisine aktarılmakta ve onay istenmektedir. Varis tedavisi ücretleri sabit olmayıp, kişinin hastalık durumu, yaygınlığı, uygulanacak yönteme göre değişmektedir ancak uygulanacak seans sayısı kaç olursa olsun ek ücret alınmamaktadır.

Ameliyatsız Tedavi Yöntemleri Uygulanır
İzmir de kılcal damar çatlamaları dahil tüm varislerin tamamen yok edilebildiği tek merkez olma özelliğini taşıyan Idea klinikte tüm tedaviler ameliyatsız yöntemlerle yapılmaktadır. 18 yıllık tecrübe sayesinde hasta memnuniyeti maximum düzeylerdedir.

Uygulanacak yöntem ve teknolojiler muayene sonucu belirlenmektedir
Varisin çapı ve yaygınlığına göre

– Radyo frekans
– Lazer
– Skleroterapi
– Köpük tedavisi yöntemleri uygulanmaktadır
– Mikro skleroterapi

Bu yöntemler sayesinde 1 mm ile 25 mm arası kalınlığa sahip tüm hastalıklı damarlar kalıcı olarak yok edilmektedir.

Tedavi Ücretiniz İçin Sanal Muayene Yaptırabilirsiniz
Manisa, Aydın, Muğla, Denizli gibi İzmir’e yakın illerin varis tedavisi üzerine yoğunlaşmış ve tüm teknolojilere sahip tek klinik idea’dır. varisinizin net tedavi ücretini, öğrenmek için https://www.ideaklinik.com/sanal-muayene-uygulamasi.html 

Ücretlerle ilgili net bilgi almak için cep telefonunuzdan whatsapp programı yada mesajla 0542 295 52 54 nolu telefona fotoğraf gönderebilir doktorunuzdan direkt bilgi alabilirsiniz.

Yorum yapılmamış


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar