online randevu online randevu online randevu

Varis Doktorları İzmir

Varis doktorları İzmir adlı bu sayfada İzmir de çalışan kalp damar cerrahisi uzmanı olup sadece varislerin tedavisi üzerine yoğunlaşmış uzmana ve iletişim bilgilerine yer verilmiştir.

izmir-varis-tedavisi

İzmir Varis Doktorları
Varis tedavisi konusunda uzmanlaşmış ve sadece bir hastalığın tedavisini yaptığı için çağdaş tedavi yöntemlerini uygulayan ve güncel teknolojilere sahip kalp damar cerrahisi uzmanları ve klinikler akla gelir. Sadece toplar damar hastalıklarının teşhisi ve tedavisine yoğunlaşmış kalp damar cerrahi uzmanlarına pfleboloji uzmanı ya da diğer deyimle flebolog denir. Falebologlar genellikle kalp ameliyatları yapmazlar. Röntgen uzmanı gibi farklı bazı uzmanlık alanlarından ihtisas almış kişiler de yapmaya çalışsa da gerek tecrübe gerekse teknolojik donanım açısından kalp damar cerrahları tercih edilebilir.

Bilindiği üzere tıp bir çok branşa ayrılmıştır, bilgi birikimi ve sürekli eklenen yeni teknolojiler sebebiyle ayrılmış bu branşlar da ayrıca kendi alanında alt branşlara ayrılmıştır. En basit örneğiyle dahiliye yani iç hastalıkları diye bir branş var ama iç hastalıkları branşı birçok alt branşlara da bölünmüştür.

Bir doktorun tedavi ettiği hastalık sayısı azaldıkça o hastalık konusunda tecrübe ve bilgi birikimi buna paralel olarak ta hasta sayısı artmaktadır. Bilgi ve tecrübe yenilikleri izleme gereksinimi ortaya çıkardığı için de yeni teknolojileri kullanıma sokmaktadır.

İzmir Varis Tedavi Ücretleri
Ücret varisin yaygınlığına göre çok değişebilmektedir. Bu sebeple standart bir ücret verilemez ancak aşağıdaki cep telefonu numarasından whatsapp üzerinden fotoğraflar gönderilmesi halinde ücret verilebilir.

İzmir varis doktoru iletişim
Op.Dr.Serkan AKARSU 0232 422 10 06 – 0542 295 52 54
Idea Klinik
Atatürk Caddesi no:384/10 Alsancak İzmir

Idea kliniğin İzmir dışında İstanbul’da 3, Ankara’da 1 ve Bursa’da 1 kliniği vardır.

İletişim bilgilerine http://www.medipratik.com/klinik-bilgileri/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

İzmir’de varis tedavisi olan bir hasta herhangi bir kişisel sebeple İstanbul veya Ankara’ya gitmek zorunda kalırsa tedavisinin devamını ek ücret ödemeden Ankara veya İstanbul veya Bursa’da devam edebilir.

https://www.ideaklinikizmir.com/izmir-varis-tedavisi/

Yorum yapılmamış


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar