online randevu online randevu online randevu

Siğil Duası İşe Yararmı

Aslında siğil duasını kişi kendi değil de güvendiği ve inandığı bir din adamına okuttuğunda cevap alma şansı daha yüksektir, iyileşme ihtimalini artırmak için bu yola baş vurmalıdsınız. Burada önemli olan kişinin geçeceğine samimi bir şekilde inanmasıdır. “İşe yarayacağının sanmam ya yinede bir deneyeyim”  şeklindeki yapılan yada okutulan duanın işe yarama ihtimali yok diyecek kadar azdır.

Siğil Duası İşe Yarar mı?

siğil duasıBu sorunun cevabı  cevap hem evettir hem de hayır. Şöyle ki genital veya makat siğili gibi durumlarda uygulanmaz ve uygulansa da işe yaramaz. Bunun dışında vücudun diğer yerlerinde olanlar için siğil duası işe yarar ancak mutlaka geçirir demek yanlış olur çünkü uygulayan kişilerin bir kısmında düzelme sağlanırken bir kısmında değişim olmaz hatta yayılmaya devam edebilir.

Siğile incir sütü sürmek gibi uygulamalar da aynı şekilde kişinin inancını güçlendirip buna bağlı olarak savunma mekanizmalarının güçlenmesi sonucu tedavi gerçekleşir.

Siğilin dua ile yada incir sütü gibi şeylerle düzelme ihtimali % 50 civarıdır yani uygulayan 100 kişiden 50 sinde tamamen kaybolur ama 50 sinde değişiklik olmaz.

Siğili okutmak;

Dua ile geçirmeye çalışmak veya incir sütü gibi şeyler uyguladıktan sonra 2 hafta kadar sabredin eğer tamamen kaybolmadıysa en kısa sürede bilimsel tedavi yöntemleriyle aldırın çünkü bunlar sizde olduğu sürece civarınızdaki insanlara özellikle aile içindeki yakın ilişkide olduğunuz kişlere bulaştırmaya devam edersiniz. Siz çok rahatsız olmasanız bile çevrenizdeki kişileri riske atmamak için tedavi olmalısınız.

Sonuç olarak;

Siğil için dua okuyun, diğer önerilen kocakarı ilaçlarını veya bitkisel ürünleri kullanın 1-2 haftada düzelmediyse radyo frekansla buharlaştırma yöntemiyle siğilleri aldırın. Lazer siğil tedavisi ve siğili dondurma yöntemleri yetersiz kalabilir ve uzun sürebilir bu sebeple radyo frekans yöntemini tercih edin.

Siğil İçin Dua
Ve yes elûneke anil cibâli fe kul yensifuhâ rabbi nesfa. Fe yezeruhâ kaân safsafâ. Lâ terâ fihâ ivecen ve lâ emtâ.

Türkçe Meali
Resulüm sana dağlar hakkında sorarlar. De ki: Rabbim onları ufalayıp savuracak. Böylece yerlerini dümdüz, bomboş bırakacaktır. Orada ne bir iniş, ne de bir yokuş görebileceksin

Siğil tedavi fiyatları için siğil fiyatları

Yorum yapılmamış


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar