online randevu online randevu online randevu

Nevüs tedavi ücreti

Nevüs (ben) tedavisinde ameliyatlar tarih olmuş ve yerini teknolojik tedavi yöntemlerine bırakmıştır. Bir çok yöntem vardır ve kullanılan teknolojiye ve yönteme göre tedavi süreci ve buna bağlı olarak ben tedavi ücreti çok değişmektedir. Elektrokoterle tedavi tek seansta tamamlanırken lazerle tedavi 2-10 seans sürebilmektedir bunun yanında eski tedavi yöntemi ameliyatla beni almakta mümkündür. Benin yapısı ve sayısı benin hangi teknolojiyle tedavi edileceği tedavi ücretini belirleyen en önemli faktördür.

nevüs tedavi ücretleri

Buharlaştırma ile nevüs tedavi ücreti

Koyu renkli veya cilt renginde olan kabarık benlerin tedavisi bu yöntemle yapılır. Tek nevüs tedavi ücreti 300 TL dir ve ben sayısı arttıkça her ben için 100 TL eklenir. SGK (Bağ-Kur, SSK, Emekli Sandığı, Silahlı Kuvvetler) mensubu hastalara ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL dir. Tedavi tek seansta tamamlanır %5 hastada gerekebilen rötuş amaçlı 2.seans ek ücret alınmaz.

Lazerle nevüs tedavisi

Koyu renkli ciltten kabarık olmayan benlerin tedavisini lazerle yapıyoruz. Diğer tedavi yöntemlerinde olduğu gibi ben sayısına göre ücretlendirilmektedir tek ben tedavisi için 100 TL ve ben sayısı arttıkça her ben tedavisi için 50 TL ücret alınır. SGK (Bağ-Kur, SSK, Emekli Sandığı, Silahlı Kuvvetler) mensubu hastalara %50 indirim uygulanır. Tedavi 2-5 seans sürebilir ücret her seansta alınır. 4.seansta beklenen sonuç alınamamışsa sonraki seanslardan ücret alınmaz.

Kabarık olmayan benlerin çapı 2 MM olabildiği gibi 5-10 CM de olabilmektedir. Lazer tedavisi uygulanacak benin çapı 1 cm den daha genişse ücret muayene ile kesinleştirilir.

Radyo frekansla nevüs tedavi

Ciltten kabarık olmayan yada çok az kabarık olan renkli veya cilt renginde benlerin tedavisinde uyguluyoruz. Toplam ücret ben sayısına göre değişir. Tek ben tedavisi 300 TL eklenen her ben tedavisi 100 TL dir. SGK (Bağ-Kur, SSK, Emekli Sandığı, Silalı Kuvvetler) mensubu hastalara ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL dir. Tedavi genellikle tek seansta tamamlanır 2.seans gerekmesi halinde ücret alınmaz.

1 cm den büyük benlerde bu fiyatlar % 5 ile % 100 arasında değişmektedir, çok geniş alana yayılan nevüslerin ücreti görüldüğünde ücretlendirilir.
~

Nevüs tedavi ücreti için 8 yorum yapılmış


gezgin efe

bir defada kaç ben alınabilir benim 12 tane benim var irili ufaklı
Op.Dr.Atilla KAYA
İstediğiniz kadarı alınabilir. Bu güne kadar bir defada en fazla yaptığımız bir kişiye 66 ben tedavisi yapmıştık.

Melike Kaplan

Operasyon sonucu iz kalıyor mu ?
Op Dr Atilla Kaya
çıplak gözle farkedilemeyecek kadar iz kalır

Yelizzz

İyi günler ben yaklaşık sekiz tane aldırmayı düşünüyorum 3 tanesi minicik ve kabarık olmayan türden tek seansta biter mi ve lazer dışında bir yöntemle aldırabilir miyim?leke açıcı kullanmıştım yüzüme benlerinde bulunduğu bölgeye ben aldırmanın zararı olur mu

Doktorunuz

gelirseniz muayene ile değerlendirip tedavinizi yapabiliriz
Op.Dr.Seher Şirin

Ahmet

Kabarik olamayan1 tane 3 mm lik beni 1 seans da alamaz misiniz

Doktorunuz

benin kökünün derinliği önemli.yüzeyelse tek seansta tedavi olabilir.
Op.Dr.Seher Şirin

Anonim

Hocam benim sırtımda 40 santim bunun yani sira ufak olanlarda var bunun tedavisi varmi

Doktorunuz

05426210888 nolu telefona fotoğraf gönderin ,değerlendirelim tedavinizi yapabiliriz
Op.dr.Atilla Kaya


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar