online randevu online randevu online randevu

Ben aldırma Kayseri

Ben aldırma Kayseri dendiğinde daha çok tüm tıbbi teknolojilerin kullanıldığı komşu il  Ankara akla gelmektedir. Kayseride ben aldırma işlemi daha çok ameliyatla müdahalelerin yapıldığı hastanelerde cerrahi olarak yapılmaktadır, ben tedavisi üzerine yoğunlaşmış bir klinik yoktur. Hastalar daha çok iz bırakmayan yöntemleri tercih ettikleri için bu hizmet için teknolojik tedavilerin yapıldığı yerlere gitmektedir.

Kayseri ye en yakın ben tedavi merkezi Idea Klinik Ankara şubesidir ve her tür ben tedavisini ameliyatsız olarak yaptırabileceğiniz bir kliniktir.

Ankara da ben tedavisi yapan doktorlar arasında bu konuda hem tecrübeli hem de tüm teknolojik donanıma sahip doktor Op.Dr.Adil ALTINSOY dur

Ankara ben tedavi merkezi Idea klinikte şu tedavi yöntemleriyle benlerinizi aldırabilirsiniz

Lazerle ben tedavisi ;

Kabarık olmayanların tedavisinde kullanılmaktadır. Uygulama seanslar halinde yapılır. Bir seansta tamamen yok olabileceği gibi 8-10 seansta sürebilir ancak 4.seanstan sonra ücret alınmaz.

Radyo frekans buharlaştırma yöntemi;

Buharlaştırma yöntemidir. Kabarık benler ve lazerinde kullanılabileceği leke gibi düz olanlarda kullanılır. % 95 tek seansta biter seyrek olarak 2. seans gerekebilir, radyo frekans yönteminde seanslardan ücret alınmaz.

Et benleri radyo frekans veya koter ile alınır.

Uygulama sonrası fark edilmez bir iz kalabilir yada iz kalmayabilir.

Ben tedavisi fiyatları Konya dan gelen hastalar içinde aynı şekilde uygulanmaktadır.

Benin yapısına göre şu şekilde değişir ;

Kabarık olmayanlarda lazer uygulanır ilk ben 100 TL eklenen her ben 50 TL dir, SGK sı olanlara bu fiyatlardan % 50 indirim uygulanır. Yani SGK lılara lazerle ben tedavisi ilk ben 50 TL eklenen her ben 25 TL.

Radyo frekans veya koterle buharlaştırma yöntemiyle ben tedavisi ücretleri; İlk ben 300 TL eklenen her ben 100 TL. SGK sı olan hastalar ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL dir. Bu ücretler bir kez alınır tedavi bitene kadar ücret alınmaz.

Kayseriden gelen hastalar bekletmeksizin tedaviye alınmakta ve benlerin sayısına göre 10-20 dakikada işlem tamamlanır ve kişi dilediği şekilde geri döner.

Ben aldırma ücreti ödendiğinde aynı şartlar İstanbul ve İzmir Idea Klinik şubelerinde de geçerlidir yani Kayseri den Ankara ya gelip benlerini aldıran bir kişi sonraki seanslarında diğer şubelere gider ve ek ücret ödemez.

Ben aldırma Kayseri için 2 yorum yapılmış


Sinan

Yüzümde benler var aldırmak istiyorum SSK anlaşmamız varmı işlem ne kadar sürer ücret ne kadar toplam 5 adet ben var cevabını zi bekliyorum

Doktorunuz

ssk anlaşmamız yok,ama sgk sı olanlara %50 indirim uyguluyoruz.05426210888 nolu telefona benlerinizin fotoğrafını gönderirseniz değerlendirebiliriz
Op.Dr.Atilla Kaya


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar