online randevu online randevu online randevu

Makat siğili tedavi ücreti

Kondilom diğer adıyla makat siğili yada anogenital kondilom makat bölgesinde en sık görülen mikrobik hastalıktır. Tedavinin geciktirilmesine bağlı olarak yaygınlığı çok değişen bir hastalıktır. Çok hafif olabildiği gibi ileri düzeylerde de olabilmektedir. Tedavi ücreti işte u yaygınlığa göre değişmektedir. Özellikle bağırsağın içine ilerlemiş vakalar daha çok uğraştırdığı için ücreti değişmektedir. Buradan ortaya çıkan hastalarımıza göre Kondilom tedavi ücretinin değişebileceğidir.

Makat Siğili Tedavi Ücreti

Kondilom tedavisi ve takibi titizlik gerektiren bir işlemdir,hasta en az bir sene boyunca takip edilmelidir çünkü tedavilerde gözden kaçabilecek küçük siğillerin zaman içinde büyüdüğünde yeniden uygulama gerekir, hastanın tedavi süresince kontrollerden ve gerekirse seanslardan kaçmaması için ek uygulamalar kesinlikle ücretsiz yapılmalıdır. Ücreti fazla bulan hastalara ilaç yazıp göndermek yerine hastalığın ciddiyeti anlatılmalıdır. Çünkü sorun kişinin kendisinden kendisine ve çevresine bulaşmaya devam eder.
Makat siğili tedavi ücreti hastalığın yaygınlığı, anal kanalda olup olmaması ve bağırsağa yayılıp yayılmamasına göre 1500 TL ile 6000 TL arasında değişebilmektedir. Tedavinin ücreti bir defa alınır ve tüm ek uygulamalardan ücret alınmaz. 6 seans veya 1 yıl garantili olarak ücretlendirilmiş olur.
idea klinikte makat siğili tedavi ve takibi şu şekilde yapılmaktadır;
İlk uygulama yapılır.
1 ay geçtikten sonra kontrole çağrılır, eğer yenileri varsa RF uygulaması tekrarlanır ve 1 ay sonra 2.defa kontrol için çağrılır. Müdahale gerektirecek bir durum yoksa 2 ay sonra tekrar çağrılır.
2. ayın sonunda geldiğinde eğer yenileri varsa tekrar uygulama yapılır ve 4 hafta sonra tekrar çağrılır. Uygulama gerektirecek bir durum yoksa 4 ay sonra tekrar çağrılır.
4 ay sonra kontrole geldiğinde eğer yenileri varsa yeniden tedavi edilir ve bir ayın sonunda tekrar kontrole çağrılır. Uygulama gerektirecek bir durum yoksa 6 aydan sonraya randevu verilir.
Bu şekilde yakın takip 12- 16 ay boyunca devam eder. Tüm takip süresince kontrol, pansuman vs isimlerle hastadan ek ücret talep edilmez. Alınan ilk bedel tamamen iyileşene kadar tüm bu hizmetleri kapsar.
Anal bölgesinde siğil olan her hasta mutlaka endoskopla incelenmeli ve bağırsakta varsa mutlaka onların tamamının tedavisi yapılmalıdır.

Tamamen düzeldikten 4 aydan daha sonra yeniden oluşursa hastalığın yeniden alındığı düşünülür ve tekrar ücretlendirilir.
anüs siğili kaç lira

 

Anal kondilom başlangıcı

 

 

 

İlerlemi anal makat siğili yayılırmı

https://www.ideaklinik.com/ameliyatsiz-sigil-tedavisi.html
http://www.sigiltedavisi.net/kondilom-genital-sigil-neden-olur

Makat siğili tedavi ücreti için 2 yorum yapılmış


Anonim

Mrb makat bölgesinde yara oluşumu amalyat fiyati nedir

Doktorunuz

yarayı muayene ile değerlendirip sorunu tespit etmek gerekir
Op.Dr.Seher Şirin


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar