online randevu online randevu online randevu

Leke silme video

Leke tedavisinde bir çok yöntem kullanılmaktadır bunlardan en yaygın olanı kimyasal peelingdir etkisi çok yüzeysel olduğu için tekrar tekrar yapmak gerekir ve her yıl yeniden uygulamak şarttır. Diğer bir yöntem lazer tedavisidir lazerle leke tedavisi de 4-10 seans sürebilir ve çok dikkatli uygulanmazsa lekede büyümeye ve yenilerinin çıkmasına neden olabilir.

Leke Silme Video İzle

Son yıllarda kullanımı giderek yaygınlaşan radyo frekansla leke tedavisi % 95 tek seansta lekeyi kalıcı olarak yok eder. Tedavinin etkisi o anda görülür yani saniyeler içinde temiz cilde ulaşılır. Tedavi edilen lekeler en uygun cilt katmanına kadar indiği için tekrarlama ihtimali çok düşüktür. Sadece sorunun olduğu noktaya çalışıldığı için çevre deri kısımları etkilenmez ve lazerdeki gibi sorun daha büyük hale gelmez.

Yüzeysel lekeler aslında yapı olarak kabarık olmayan benlere benzerler, kabarık olmayan ben nasıl bir anda yok edilebiliyorsa bu tür koyu kahve rengi sorunlarda aynı şekilde yok edilebilirler. Videoda da da görüldüğü gibi radyo frekans cihazı dokunulduğu anda renkli tabaka kalkmaktadır. Uygulamada uyuşturucu kullanmayı gerektirmeyecek düzeyde hafif bir acı hissedilir ve lekenin genişliğine göre 1-4 dakikada tamamlanır.

Lekeler çok sınırlı olduğunda benzer yapıdaki benlerle karıştırılabilir ancak bunun önemi yoktur çünkü tedavileri yaklaşık aynı şekilde ve benzer teknolojilerle yapılabilmektedir. Tecrübeli ellerde mükemmel sonuçlar elde edilebilmektedir. Her ne kadar çil gibi yaygın olan lekelerde de kullanılabilse de çok pratik olmamaktadır. Çok yaygın yani sıvama gibi olan lekelenmelerde kimyasal peeling veya dermabrazyon gibi uygulamalar daha pratik olabilir.

Lekenin olduğu bölgede yüzeyel termal hasar ve buna bağlı cilt yenilenmesi olduğu için o alandaki yüzeyel kırışıklıklarda yok edilmiş olur. Benzer şekilde kullanılan ve kırışıklık tedavisi yapılan radyo frekans uygulamalar da vardır. Özellikle gözlerin dış kısmındaki kaz ayağı denilen kırışıklıklarda ciddi cevap alınabilmektedir.

Yorum yapılmamış


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar