online randevu online randevu online randevu

Lazerle ben tedavisi fiyatları

Lazerle ben tedavisi fiyatları ; İnternet ortamında net fiyat veren tek kurum idea kliniktir. Hastasına göre fiyat uygulanmadığı için sitesinde ücretleri paylaşmaktadır ve sabit fiyat uygulanmaktadır.
Lazerle ben aldırma fiyatları şöyledir ; Tek ben tedavisi için 100 TL ve ben sayısı arttıkça her ben tedavisi için 50 TL ücret alınır. SGK(Bağ-Kur, SSK, Emekli Sandığı, Silahlı Kuvvetler) mensubu hastalara %50 indirim uygulanır yani ilk ben 50 TL eklenen her ben 25 TL olzrak fiyatlandırılır. Lazerle ben aldırma işlemi koyu renkli ciltten kabarık olmayan benlerin tedavisini lazerle yapıyoruz. Diğer tedavi yöntemlerinde olduğu gibi ben sayısına göre ücretlendirilmektedir. Tedavi 2-5 seans sürebilir ücret her seansta alınır.4.seansta beklenen sonuç alınamamışsa sonraki seanslardan ücret alınmaz.ankara ben aldırma fiyatları
Diğer tedavi yöntemleri ve ücretleri şöyledir;
Radyo frekansla buharlaştırma yöntemi; Ciltten kabarık olmayan yada çok az kabarık olan renkli veya cilt renginde benlerin tedavisinde uyguluyoruz.Toplam ücret ben sayısına göre değişir.Tek ben tedavisi 300 TL eklenen her ben tedavisi 100 TL dir.SGK (Bağ-Kur,SSK,Emekli Sandığı,Silalı Kuvvetler) mensubu hastalara ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL dir.Tedavi genellikle tek seansta tamamlanır 2.seans gerekmesi halinde ücret alınmaz.
Fiyatı etkileyen bir çok faktör vardır. Ben aldırma ücretleri şunlara göre değişir.lazerle ben aldırma fiyatları
Ben sayısı, benlerin büyüklüğü, ciltten kabarık olup olmaması, benin rengi, hastanın resmi belgesinin olup olmaması ve gidilen kliniğin fiyatını belirleyen etkenler.
Ortalama fiyatlara geçmeden bunların fiyata nasıl yansıdığından söz etmeliyiz.
Ameliyatla ben aldırma ücreti;Daha çok döner sermayeli kurumlar ve teknoloji olmayan muayenehane tarzı yerlerde uygulanır,ameliyat kelimesi geçtiği için daha yüksek rakamlar istenebilir.Bir başka önemli sebepte ben tedavisi yapan klinik veya doktorun fiyat politikasıdır,aynı işi yapan bir doktor 250 TL alırken bir başkası 1500 TL alabilir.
Hastanın resmi belgesi;SGK ile anlaşmalı kurumlar çok daha düşük fiyatlara tedavi yapmaktadır.
Ben sayısı,rengi ve büyüklüğü tedavi süresini ve kullanılacak teknolojiyi belirlediği için fiyat değişmektedir. İzmir ben aldırma fiyatları
Not: Benlerin çapı 2 MM olabildiği gibi 5-10 CM de olabilmektedir. Tedavi uygulanacak benin çapı 1 cm den daha genişse ücret muayene ile kesinleştirilir. Bir kolu yada vücudun bir tarafını tamamen kaplayacak kadar geniş alanı kaplayan benlerin tedavisi 1000-3000 TL yi bulabilmektedir.

https://www.ideaklinik.com/ben-tedavisi-fiyatlari.html

Yorum yapılmamış


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar