online randevu online randevu online randevu

Konya Varis Tedavisi

Konya varis tedavisi merkezi
Konya’da varis tedavisi üzerine hizmet göstermekte olan herhangi bir klinik bulunmamakta. Fakat Konya’ya en yakın il olarak başkent Ankara’da varis tedavi merkezi olarak Idea klinik bulunmaktadır. Türkiye’de bir ilke imza atan Idea tedavi merkezi herhangi bir ameliyat ya da operasyona gerek duymadan tüm mevcut varislerinizi ameliyatsız tedavi yöntemleri lazer, radyo frekans, skleroterapi ve köpük yöntemleriyle kalıcı olarak tedavi ediyor. Merkezi İstanbul Bakırköy de bulunan klinik Kadıköy, Nişantaşı, Ankara, İzmir ve Bursa da şubeleri vardır.

Ücretsiz Muayene İmkanı Bulunmaktadır!
Kalın veya kılcal gibi tüm varislerin tedavisinde SSK, Bağkur, Memur ve memur emeklilerinden muayene ücreti alınmamakta ve tedavi ücretleri %50 uygulanmaktadır. Her şubede olduğu gibi Ankara şubesinde Konya’dan gelen varis hastalarına da aynı fiyatlar uygulanmaktadır.

konya-varis-tedavi-merkezi

Idea Klinik Ankara Şubesi Adres
Idea Klinik Atatürk Bulvari No: 81 Kızılay adresinde hizmet vermektedir. Resmi sitesinden tedavi ücretleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz gibi cep telefonunuzdan göndereceğiniz fotoğraflarla net ücret öğrenebilirsiniz. 0312 434 37 00 nolu telefondan randevu da alabilirsiniz.

Neden ameliyatsız varis tedavisi olmalıyım?
Ameliyat korkusu, ameliyat komplikasyonları, ağrıları çekmek yada tekrarlama riski yaşamadan işinizden, okulunuzdan geri kalmadan sadece 10 dakika içerisinde tüm mevcut varislerden kurtulabileceksiniz. Tedavi edilen varisleriniz ömür boyu tekrarlamaz tedavi edilen damarda varis hastalığı kesinlikle tekrar görülmez ancak başka damarlarda zamanla genişleyebilir bu ihtimal %10 kadardır.

Tüm hastalarına ücretsiz varis muayenesi sunan Idea klinik teşhis sonrası uzmanların vereceği bilgilerle hasta aydınlatılmaktadır. Teşhis sonrası tedaviye gerek görülmesi halinde uygulanacak tedavi, ve hastanın ödemesi gereken tüm varis tedavi ücreti kendisine aktarılmakta ve tedavi için onay istenmektedir. Varis tedavi ücretleri sabit olmayıp, kişinin hastalık durumu, yaygınlığı, uygulanacak tedavi şekline göre değişmektedir ancak uygulanacak seans sayısı kaç olursa olsun ek ücret alınmamaktadır.

Kılcal damar çatlamaları dahil tüm varislerin tedavi edilebildiği tek merkez olma özelliğini taşıyan idea klinikte tüm tedaviler ameliyatsız yöntemlerle yapılmaktadır. 18 yıllık tecrübe sayesinde hasta memnuniyeti maximum düzeylerdedir.

Uygulanacak yöntem ve teknolojiler muayene sonucunda belirlenmektedir

Varisin çapı ve yaygınlığına göre aşağıda ki yöntemler uygulanmaktadır.

– Radyo frekans
– Lazer
– Skleroterapi
– Köpük tedavisi

Bu yöntemler sayesinde 1 mm ile 25 mm arası kalınlığa sahip tüm hastalıklı damarlar kalıcı olarak yok edilmektedir.
Konya dan hızlı trenle gelip tedaviden hemen sonra dönebilirsiniz. Uygulamalar yaklaşık 20 dakika sürmektedir.

Randevu Alabilirsiniz
Idea klinik İstanbul’da 3, Ankara, İzmir ve Bursa da bulunan toplam 6 şubesiyle varis tedavisi hizmeti vermektedir. Ankara şubemizden randevu alabilmek için aşağıda ki numaralardan bizimle irtibat kurabilirsiniz. Dilerseniz GSM numaramızdan WhatsApp aracılığıyla da iletişim sağlayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar