online randevu online randevu online randevu

Kondilom tedavisi fiyatları

Kondilom makat bölgesi, anüsün içi, bağırsaklar ve genital bölge siğillerine denir. Vücudun diğer bölgelerindeki siğiller gibi yaygınlığı çok değişen bir hastalıktır,çok hafif olabildiği gibi çok yaygın da olabilmektedir. Bir alanda olduğu gibi aynı kişide farklı vücut alanlarında da olabilir
Kondilom tedavi fiyatları hastalığın yaygınlığına ve bulunduğu bölge sayısına göre değişir. Alt ve üst sınırları belirlense de net fiyat özellikle anoskop muayenesiyle bağırsağın son kısmı ve anüs değerlendirildikten sonra belirlenebilir.
Kondilom tedavisi fiyatları şunlara göre değişir
-Kaç bölgede olduğu
-Makatta olup olmadığı
-Bağırsağa ilerleyip ilerlememiş olmasıkondilom tedavisi fiyatları
Şöyle izah edebiliriz;
Aynı hastada hem anal bölge hem de cinsel organda olabilir, sadece makat bölgesindedir ama bağırsağın içine ilerlemiş vakalar daha çok uğraştırdığı için ücreti değişmektedir. Çok ilerlememiş vakalarda 1500 civarı olan ücret ilerlemiş, yaygınlaşmış bağırsakları da tutumuş vakalarda 3500 TL ye çıkabilmektedir, aynı hastada aynı zamanda cinsel organda da olması halinde 4 000- 5 000 TL ye çıkabilmektedir.
Idea Klinikte SGK lılara muayene ücretsizdir, sadece SGK nın aldığı 12 TL hastadan talep edilmektedir ve Idea Klinik kasasına girmemektedir, olduğu gibi SGK ya devredilmektedir.
Makat siğili tedavisi fiyatları kadar tedavi ve takip te önemlidir.Takip titizlik gerektiren bir işlemdir, hasta en az bir sene boyunca takip edilmelidir çünkü tedavilerde gözden kaçabilecek küçük siğillerin zaman içinde büyüdüğünde yeniden uygulama gerekebilir.
Idea klinik’te kondilom tedavi ücreti şunları da kapsar; ilk dönem ayda bir, sonra 2 ayda bir, daha sonra 4 ayda bir kontrol seansları, bunun yanı sıra her kontrolde anüsten aletle bakılıp içerde olup olmadığı kontrol edilir ve gerekiyorsa içerdekilere de uygulama yapılır ve ek uygulamalrın hiçbirinden ücret alınmaz. Yani hasta 6 defa ücretsiz muayene ve tedavi olabilir. 4 aylık temiz dönemin sonunda takip bırakılır 4 aydan sonra yeniden kondilom ortaya çıkarsa yeniden mikrop aldığı için yeniden ücret alınır.
Anal bölgesinde siğil olan her hasta mutlaka endoskopla incelenir ve bağırsakta varsa onlarında tamamı tedavi edilir.
Siğil tedavisi fiyatları farklıdır, el yüz ve vücut bölgesindekiler ben tedavisi gibi ücretlendirilir, ilk siğil 200 TL eklenen her siğil 100 TL.
kondilom tedavi fiyatı
https://www.ideaklinik.com/tedavi-ucretleri-bilgisi.html
https://www.ideaklinik.com/makat-sigili-tedavisi.html
http://www.sigiltedavisi.net/kondilom-genital-sigil-neden-olur

Yorum yapılmamış


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar