online randevu online randevu online randevu

Kılcal Damar Lazer Tedavisi Fiyatları

Kılcal damar tedavisi fiyatları 400 TL den başlar ancak tek başına sadece kılcal damar olan hasta sayısı yok diyecek kadar azdır neredeyse hastaların tamamında ek olarak kalın varisler de vardır. kılcal damar tedavi merkezleriYaygınlığına ve kalın varislerin olup olmadığına göre 8 000 TL ye kadar çıkabilir. Ücret te en önemli faktörden biri de hastanın SGK veya başka sağlık güvencesinin olup olmamasına da bağlıdır. SGK sı olan hastalar varis tedavisi için en fazla 4 000 tl yani % 50 öderler.
SGK veya diğer resmi sağlık güvencesi (Emekli Sandığı, Bağkur, Silahlı Kuvvetler vs)  olanlar ve bunların bakmakla yükümlü olduğu biriyle bu haktan yararlanırlar. Net ücretlendirme online fotoğraf gönderimi yada muayeneyle belirlenebilir. Bunun dışında her şubenin cep telefonu numarasından whats app aracılığıyla da ücret alınabilmektedir.

Kılcal Damar Lazer Tedavisi Fiyatları Şunlara Göre Değişir;

Kılcal Ne Kadar Yaygın Olduğu;

kılcal damar tedavisi zararlarıÇok az olabileceği gibi abartılı düzeylerde de olabilmektedir, hafif düzeydeyse düşük bir ücretle yapılır ancak çok yaygınsa ki bazen bacakta normal alan kalmamaktadır bu durumda fiyat yükselir.
Kliniğin fiyat politikası aynı varis farklı kliniklerde çok değişik ücretlerle tedavi edilir, burada belirtilen ücretler Idea Kliniğin Türkiye’deki altı şubesinde uygulanan ücretlerdir ve her şubede aynı şekildedir. Şubelerden birinde ödenen para tüm şubeleri kapsar yani İzmir’de tedaviye başlayan hasta ayrıca ücret ödemeden Ankara Bursa veya İstanbulda devam edebilir.
Kullanılan Teknoloji ve Yöntemler; Maliyeti belirleyici faktörlardir.
lazerle kılcal damar tedavisi yaptıranlarSeans Ücretleri;

Ücreti seans seans alan kliniklerin hastaya toplam maliyeti çok daha yüksek olabilmektedir, Idea Kliniğin tüm şubelerinde sadece bir kez bedel alınır ve yapılabilecek seansların hiçbirinde bedel talep edilmez hatta bir kez ödenen bu ücret 1 yıl boyunca varislerle ilgili tüm sorunların ücretsiz tedavi edilmesini de kapsar, garantili tedavi yöntemi denilen bu uygulama sadece Idea klinik şubelerinde geçerlidir.

Kalın Varislerin Varlığı ;

kılcal damar çatlamasına bitkisel çözümNeredeyse hiçbir kılcal damar hastasında sadece tek tip varis yoktur mutlaka orta kalınlıkta ve kalın varisler de vardır ve birlikte tedavi edilir.
Kılcal damar çatlaması tedavisi fiyatlarını internetten bildiren tek klinik Idea klinik’tir ve 5 şubesinde de aynı şekilde uygulanmaktadır. Ayrıntılı fiyat için her şubemize online olarak, maille veya whatsApp ile fotoğraf gönderebilirsiniz.

Varis Tedavi Fiyatları;

Ücretler muayene, internet ve whatsap tan gönderilen fotoğraflar ışığında belirlenir. Uygulama seanslar halinde (1-5 seans) yapılır ancak ücret seans sayısından bağımsız bir şekilde bir defa ödeme yapar ve tedavi bitene kadar bir daha ücret talep edilmez. Belirlenecek ücret varisin tamamen yok edilmesi şeklindedir, kılcal veya kalın olması değişmeksizin tümü tedavi edilir yani kalınların alınıp incelerin bırakılması şeklinde değildir. Ayrıntılı fotoğraflar gönderdiğinizde en kısa sürede size yaklaşık tedavi ücreti gönderilecektir. Gönderilecek bu ücret 5 şube için de geçerli olacaktır.
varis ameliyatı fiyatlarıİletişim;

Idea Kliniğin 4 şehirde 6 şubesi vardır size en yakın şubeden varis tedavi fiyatı, ayrıntılı bilgi ve randevu almak için şu telefonlardan yararlanabilirsiniz.
Idea Klinik kurumsal sitesinden Bursa, İzmir, Ankara, Kadıköy, Nişantaşı, Bakırköy iletişim bilgilerini alabilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar