online randevu online randevu online randevu

Kaş Ekimi Video

Kaş ekimi video diye sorguladığınızda çıkan videoların biri hariç hepsi aynı, izleyene hiçbir katkısı olmayan konuşmalar yada 2 hemşirenin hasta başında “kaş ekiyormuş” gibi yani şakacıktan uygulamalarının görüntüleridir. Ve ilginç bir şekilde konuşmayı yapanlar genellikle doktor olurken ekim yapıyormuş gibi davrananlar ve ekenler yardımcı sağlık personelleri oluyor. Randevu alırken de benzer bir amaçla “ekip halinde ekiyoruz” denmektedir oysa kaşın toplam alanı ancak bir kişinin çalışabileceği kadar dar bir alandır yani kaş kalabalık bir ekiple değil ancak bir kişilik bir ekiple yapılır.

İzleyeceğiniz video dikkatli izlerseniz bir çok sorunuzu cevaplar nitelikte hazırlanmıştır. Aslında sadece kaş ektirmeyi düşünenlerin değil aynı zamanda ekenlerin de yararlanabileceği ayrıntılar dikkatle ve anlaşılır bir dille anlatılarak kayıt yapılmıştır. Daha anlaşılabilir olması için ekim dışında şematik anlatım da eklenmiştir.

Kaşın yere paralel düzlemde açısını ne olmalı, cilde açısı ne kadar olmalı, kökün neresinden tutulmalı, kanal açmadan ekimin nasıl yapılabildiği, sıklık sağlama tarzı, kaçlı köklerin ekilebileceği gibi tüm ayrıntılar anlaşılabilir şekilde anlatılmıştır. Daha iyi anlaşılır olması için kumaş üzerin açı kavramı da anlatılmıştır.

Ekim yaptıracaksanız bu Videoyu defalarca izleyin ince ayrıntıları kavrayın ve tüm bunlarla oluşturacağınız soruları liste halinde yazıp sonra görüşmeye gidin sorulara alacağınız cevaplar tatmin edici ise o kişiye yaptırın ve kesinlikle bir kaş ekimi video su izleyerek yada tek bir doktorla görüşerek karar vermeyin araştırmanızı sürdürüp en doğru kararı vermeye çalışın. Sadece resimlere kanarak karar verirseniz hüsrana uğrama ihtimaliniz yüksek olacaktır çünkü size gösterilen fotoğrafların önemli bir kısmı foto montaj yapılmış fotoğraflardır. Ve ne yazık ki bir çok kliniğin kurumsal sitesinde kullandığı fotoğraflar Türkiye’nin kaş ekimi resimleri konusunda arşiv niteliği taşıyan www.kasekimi.com sitesinden çalıntıdır.

Açı dendiğinde her klinik “yatay ekiyoruz” der ancak bunun “25 derece açıyla ekiyoruz” gibi rakamlarla ifade edilmesi gerekir çünkü dik denilen 90 derece açıyla kıyaslandığında 80 derece de “yatay” olarak değerlendirilebilir. Bir diğer kavram da açının cilde göre olduğu gibi yüzün yada kaşın genel şekline göre olmalıdır. Üst sıra kulak memesine bakarken alt sırada ekim kulağın tepe kısmına bakacak şekilde 10-15 derece olmalıdır. Kanal açılarak yapılan ekimde açıdan söz etmek mümkün değildir ve her kıl farklı yönlerde çıkabilir.

Idea Klinikte kaş ekimi yapılan her hastaya ekilen her kıl kökü uzman doktor tarafından yapılır, yardımcı personellere kesinlikle bir tek kök dahi ektirilmez, ekip halinde ekilir ama yardımcı elemanlar sadece yardım eder asla ekim işine dokunamaz.

Kaş Ekim Fiyatı ;

Bu konuda net fiyat veren tek klinik Idea Kliniktir ve 1 kök ekim ücreti 7 TL dir. 29.05.2018 fiyatıdır.

Ekim yapan uzmanlar ve hasta kabul ettikleri klinikler;

Bakırköy Op. Dr. Atilla KAYA ve Op.Dr.Seher ŞİRİN

Ankara Op.Dr.Adil ALTINSOY

http://www.kasekimi.com
https://www.ideaklinik.com/kas-ekimi-fiyatlari.html
https://www.ideaklinikankara.com/kas-ekimi/

Yorum yapılmamış


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar