online randevu online randevu online randevu

İzmir kıl dönmesi

Kıl dönmesi tedavisi İzmir dendiğinde Idea Klinik ve proctoloji uzmanı Op. Dr. Demet Ağras öne çıkmaktadır. Makat hastalıkları ve kıl dönmesi (pilonidal sinüs) üzerine uzmanlaşmış Doktor Demet Ağras mikro sinüsektomi yöntemiyle işinize ara vermeyeceğiniz şekilde ameliyat etmekte ve aynı gün sosyal yaşamınıza dönmektesiniz.
İzmirde mikro sinüsektomiy ile pilonidal sinüs yapan yerlerden en tecrübeli klinik idea kliniğin merkezi İstanbul Bakırköy dedir Kadıköy, Nişantaşı, Ankara dan sonra İzmir de şube açmıştır. Kliniğimizde SSK lılar, bağkurlular, memur ve memur emeklilerinden muayene ücreti alınmamaktadır. Tüm SGK mensubu hastalar %50 ücret ödemektedir.
Idea Ankara Klinik Atatürk Cad. No:174 Kat:4 Alsancak adresinde Limanda dır. Resmi internet sitesi ideaklinikizmir.com dan tedavi ücretleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz gibi online yada 0232 422 10 06 den ücret bilgisi ve randevu alabilirsiniz.
Tüm hastalarına ücretsiz varis muayenesi sunan idea klinik teşhis sonrası uzmanların vereceği bilgilerle hasta aydınlatılmaktadır. Teşhis sonrası tedaviye gerek görülmesi halinde uygulanacak tedavi ve hastanın ödemesi gereken tüm varis tedavi ücreti kendisine aktarılmakta ve tedavi istenirse aynı anda yapılmaktadır.
Mikro sinüsektomi yöntemi farkları
Tekrar ihtimali klasik ameliyatlarda % 40 lara kadar çıkarken micro sinüsektomide % 3-10 civarıdır
İş gücü kaybı ameliyatlarda 2-6 hafta, bu yöntemlerde 1-2 saattir.
Ameliyatta 15 gün istirahat önerilirken micro sinüsektomide aynı gün işe dönülebilir.
Normal ameliyatlarda 12-30 cm iz kalırken mikro sinüsektomide görünmeyecek kadar ( 1-2 cm ) küçüktür
Maliyet ameliyat yapıldığı hastaneye göre 4 000-15 000 TL arasında değişirken miro sinusectomide 800-2000 TL dir.
Ameliyat sonrası ağrı 3 gün şiddetli olarak 15 gün sürerken micro sinüsektomide ağrı kesici almayı gerektirmeyecek düzeyde olur
Ameliyat sonrası geniş yara alanında oluşacak kirli kanı emmesi için vakum aleti (dren) takılırken microsinüsektomide dren kullanılmaz.
Narkozla yapılan ameliyattan sonra bir gün hastanede yatmak gerekirken bu yöntemden 10 dakika sonra klinikten ayrılabilir
Ameliyat sonrası 10-15 gün banyo yasaklanırken Micro sinüsektomi tedavisinden 72 saat sonra banyo yapılabilir, havuz veya denize girilebilir.
Kıl dönmesi ameliyatı İzmir de idea klinikte mikro sinüsektomi yöntemiyle yapılmaktadır. Çok ilerlemiş hastalarda gerektiğinde hastanede Karydakis ameliyatı yapılmaktadır
Bu yöntemler sayesinde kıl dönmesi hastaları okuluna işine ara vermeden tedavi edilebilmektedir.
Ayrıntılı bilgi ve randevu için Idea klinik İzmir Şube Tel: 0 232 422 10 06

Yorum yapılmamış


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar