online randevu online randevu online randevu

İstanbul Varis Doktorları

Bu sayfada İstanbul ili sınırları içinde çalışan kalp damar cerrahisi uzmanı olup sadece varis tedavisi üzerine yoğunlaşmış uzmanların ( bu branşa fleboloji, bu branş uzmanına flebolog denir) adı ve iletişim bilgilerine yer verilmiştir.

İstanbul Varis Doktorları
Varis tedavisi konusunda uzmanlaşmış ve sadece bu hastalığın tidavisini yaptığı için çağdaş yöntemleri uygulayan ve güncel teknolojilere sahip kalp damar cerrahisi uzmanları ve klinikleri yanı sıra yine İstanbul da faaliyet gösteren varis merkezlerinin bilgi sitelerine de yer verilmiştir.
Bilindiği üzere tıp bir çok branşa ayrılmıştır, bilgi birikimi ve sürekli eklenen yeni teknolojiler sebebiyle ayrılmış bu branşlar da ayrıca kendi alanında alt branşlara ayrılmıştır. En basit örneğiyle dahiliye yani iç hastalıkları diye bir branş var ama dahiliye branşı kardioloji, gastro enteroloji, göğüs hastalıkları gibi birçok alt branşlara da bölünmüştür.
Bir doktorun tedavi ettiği hastalık sayısı azaldıkça o hastalık konusunda tecrübe ve bilgi birikimi buna paralel olarak ta hasta sayısı artmaktadır. Bilgi ve tecrübe yenilikleri izleme gereksinimi ortaya çıkardığı için de yeni teknolojileri kullanıma sokmaktadır.

Aşağıda adres ve telefonlarını görebileceğiniz yerler tüm teknolojileri bulundurmakta ve tüm çağdaş yöntemler uygulanmaktadır. Bu yöntemler lazer, radyo frekans, skleroterapi, köpük tedavisi ve mikro skleroterapi yöntemleri ile 1 mm -25 mm arsında tüm varisler kalıcı bir şekilde yok edilebilmektedir. Buna ek olarak eğer gerek duyulursa mikro flebotomi, endo venöz laser ablasyonu (EVLA damar içinden lazer tedavisi) ve endo venöz radyo frekans ablasyonu (EVRFA) yöntemleri de yapılmaktadır.  Kalp damar cerrahi uzmanlarının görev yapmaktadır ve SGK lı hastalara ücretsiz muayene ve yine gerek varsa damar ultrasonu da ücretsiz yapılmaktadır. Tedavi ücretleri SGK lılara % 50 uygulanmaktadır.

İstanbul Fleboloji Uzmanları;

İdea Klinik Bakırköy 
Op. Dr. Orhan Coşkun
Bakırköy merkezde, Yakut Sok. No:24 te dir. Randevu  ve fotoğrafla tedavi ücreti alabileceğiniz cep telefonu 0542 621 08 88

İdea Klinik Kadıköy 
Prof. Dr. Hasan Berat CİHAN
Bağdat Caddesi Çiftehavuzlar Akbank Şubesi üstündedir. GSM: 0542 231 28 23 Bu telefondan resim göndererek ayrıntılı tedavi seçenekleri ve ücretleri öğrenebilirsiniz

İdea Klinik Şişli
Doç. Dr. Onur Gürer
Halaskagazi Cad. No:145 Kuran İş Merkezi  5. Kat Şişli – İstanbul

İstanbul Varis Tedavi Fiyatları
Çok farklı hatta astronomik denilecek ücretler vardır, bu sayfada daha makul ücretlerle hizmet veren idea klinik ücrelerine yer verilmiştir. Hastanın SGK lı olup olmamasına, hastalığın yaygınlığına, türüne (kılcal-kalın veya birlikte) kullanılacak yöntem ve teknolojilere göre 400-8.000 TL arasında değişebilmektedir.

İstanbulda varisle ilgilenen çok sayıda klinik vardır, bunlar arasında garantili tedavi yapan tek kurum İdea Kliniktir, tedaviye alınan her hasta sonrası bir sene boyunca tüm sorunları ücretsiz çözülmek üzere tedaviye başlanır.

Idea Kliniğin ayrıca Ankara, Bursa ve İzmir şubeleri de vardır.

İletişim bilgilerine http://www.medipratik.com/klinik-bilgileri/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

istanbul varis doktorları

Yorum yapılmamış


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar