online randevu online randevu online randevu

İstanbul Kadın Genel Cerrah

Kadın genel cerrah bayan hastaların muayene ve tedavisi için doktora gitmeye utandığı makat ve bölgesi hastalıkları, meme hastalıkları ve varis gibi sorunların çözümünde utanma sorununun aşılmasında önemlidir. Sonuçta cerrah cerrahtır ama utanan kadınların utanma sebebiyle hastalıklarının tedavisini ertelemesi ciddi sorun yaratabilmektedir.

istanbul-kadin-genel-cerrah

Kadın Genel Cerrah önemlimi?

Aslında önemsizdir, sağlıkta utanma olmaz denir ama ne yazık ki hayat böyle değil yani utanandığı için tedavilerini geciktiren kadınlar vardır. Bayan doktora muayene olamadığı için yıllarca acı çeken kadın vardır. Özellikle tutucu ailelerde bu çok önemsenmektedir.

İstanbul Kadın Genel Cerrahi Uzmanı

Tüm Türkiye’de olduğu gibi İstanbul’da da oldukça azdır. Bu azlığın en önemli sebebi anüs beölgesi hastalıklarının kirli olmasıdır. Yani daha temiz alanda çalışmak isteyen doktorların sayısı arttıkça kirli alanda çalışanların sayısı azalmaktadır. Ancak bazı bayan doktorlar bu işe soyunmuşlar ve proctoloji uzmanı olmuşlardır.

İstanbul’da sadece makat bölgesi hastalıklarıyla ilgilenen tek genel cerrahi uzmanı Dr. Şirin dir. Başka kadın doktorlar da vardır ancak Seher Şirin dışındakiler tüm hastalıkların tedavisiyle ilgilenmektedir. Aradaki farkı şöyle izah edebiliriz; Sadece makat bölgesi hastalıklarıyla ilgilenen branşa proktoloji uzmanına da proktolog denir. Genel cerrah ise diğer bir çok hastalıkların tedavileri yanı sıra anüs bölgesi hastalıklarıyla da ilgilenmektedir. Doğal olarak genel cerrahi branşının üst branşı olan proktoloji uzmanının bilgi birikimi, tecrübesi, becerisi ve bu konudaki teknolojik donanım ve kullanımı daha iyi olmaktadır.

İstanbul Makat Hastalıkları Tedavi Ücretleri;

Hemoroid 1960 TL sağlık güvencesi olanlara 980 TL
Makat çatlağı 1960 TL SGK sı olanlara 980 TL, botoxla tedavi 1300 TL
Kondilom (siğil) 1500-4500 TL arası

Op.Dr.Seher Şirin iletişim bilgileri
Yakut Sok. No:24 Kat:3 Bakırköy PTT karşısı Bakırköy/İstanbul
Tel: 0212 572 72 66 GSM: 0542 621 08 88
İdea Klinik

Op. Dr. Seher Şirin İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzun yıllar eğitim veren bir çok bilimsel çalışması vardır.

http://www.doktoronerileri.net/kadin-genel-cerrahi-doktorlari-istanbul

İstanbul Kadın Genel Cerrah için 2 yorum yapılmış


Sena gül onur

Anal fistül ameliyatı yapacak bayan genel cerrahArıyorum. Komplike fistülmüş, üniversite ye gitmemi önerdiler.ordA bayan yok. Siz butür komplike fistül ameliyTlarını yapıyormusunuz. Ücreti nedir?

Doktorunuz

gelirseniz muayene ile durumunuzu değerlendirip tedavinizi yapabiliriz.
Op.Dr.Seher Şirin


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar