online randevu online randevu online randevu

İstanbul Kadın Genel Cerrah

Kadın genel cerrah bayan hastaların muayene ve tedavisi için doktora gitmeye utandığı makat ve bölgesi hastalıkları, meme hastalıkları ve varis gibi sorunların çözümünde utanma sorununun aşılmasında önemlidir. Sonuçta cerrah cerrahtır ama utanan kadınların utanma sebebiyle hastalıklarının tedavisini ertelemesi ciddi sorun yaratabilmektedir.

istanbul-kadin-genel-cerrah

Kadın Genel Cerrah önemlimi?

Aslında önemsizdir, sağlıkta utanma olmaz denir ama ne yazık ki hayat böyle değil yani utanandığı için tedavilerini geciktiren kadınlar vardır. Bayan doktora muayene olamadığı için yıllarca acı çeken kadın vardır. Özellikle tutucu ailelerde bu çok önemsenmektedir.

İstanbul Kadın Genel Cerrahi Uzmanları

Tüm Türkiye’de olduğu gibi İstanbul’da da oldukça azdır. Bu azlığın en önemli sebebi anüs beölgesi hastalıklarının kirli olmasıdır. Yani daha temiz alanda çalışmak isteyen doktorların sayısı arttıkça kirli alanda çalışanların sayısı azalmaktadır. Ancak bazı bayan doktorlar bu işe soyunmuşlar ve proctoloji uzmanı olmuşlardır.
Teşhis ve tedavisiyle ilgilendiği hastalıklar
Hemoroid (basur)
Mayasıl (anal dermatit)
Anal fissür (makatta çatlak)
Kondilom (anüs ve genital siğiller HPV)
Kıl dönmesi (pilonidal sinüs)
Meme kanseri
Memenin fibrokistik hastalığı

İstanbul’da sadece makat bölgesi hastalıklarıyla ilgilenen uzman Dr. Şirin dir. Başka bayan doktorlar da vardır ancak Seher Şirin dışındakiler tüm hastalıkların tedavisiyle ilgilenmektedir. Aradaki farkı şöyle izah edebiliriz; Sadece anüs bölgesi hastalıklarıyla ilgilenen branşa proktoloji uzmanına da proktolog denir. Genel cerrah ise diğer bir çok hastalıkların tedavileri yanı sıra anüs bölgesi hastalıklarıyla da ilgilenmektedir. Doğal olarak genel cerrahi branşının üst branşı olan proktoloji uzmanının bilgi birikimi, tecrübesi, becerisi ve bu konudaki teknolojik donanım ve kullanımı daha iyi olmaktadır.

İstanbul Makat Hastalıkları Tedavi Ücretleri;

Hemoroid 2700 TL sağlık güvencesi olanlara 1350 TL
Makat çatlağı 2700 TL SGK sı olanlara 1350 TL, botoxla tedavi 1450 TL
Kondilom (siğil) 1500-5000 TL arası

Op.Dr.Seher Şirin iletişim bilgileri
Yakut Sok. No:24 Kat:3 Bakırköy PTT karşısı Bakırköy/İstanbul
Tel: 0212 572 72 66 GSM: 0542 621 08 88
İdea Klinik

Op. Dr. S. Şirin İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzun yıllar eğitim veren bir çok bilimsel çalışması vardır.
Kadınların muayenesini yaptırmak konusunda çekindikleri bir diğer organ ise memedir. Meme hastalıkları ve tedavileri konusunda çok sayıda bilimsel çalışma yapan Op Dr Seher Şirin meme hastalarına da özel indirim uygulamaktadır.

http://www.doktoronerileri.net/kadin-genel-cerrahi-doktorlari-istanbul

https://www.ideaklinik.com.tr/kadin-genel-cerrahi-uzmani/

İstanbul Kadın Genel Cerrah için 16 yorum yapılmış


Sena gül onur

Anal fistül ameliyatı yapacak bayan genel cerrahArıyorum. Komplike fistülmüş, üniversite ye gitmemi önerdiler.ordA bayan yok. Siz butür komplike fistül ameliyTlarını yapıyormusunuz. Ücreti nedir?

Doktorunuz

gelirseniz muayene ile durumunuzu değerlendirip tedavinizi yapabiliriz.
Op.Dr.Seher Şirin

serkan alacam

makatta kasınma arada bır hafıf sısme oluyor amelıyat mı omalıyım yoksa amelıyat olmadan nasıl kurtulabılırım bu hastalıktan sımdıden kolay gelsın hocam

Doktorunuz

muayene ile değerlendirip nedeni tespit etmek geekir.soruna göre ameliyatsız yöntemlerle tedavinizi yapabiliriz
Op.Dr.Seher Şirin

aysegul kurt

meme estetiği yapıyor musunuz?

Doktorunuz

hayır yapmıyoruz

Semra özer

Benim kuyruk sokumumda bir ağrı var oturduğumda öZellikle hissediyorum. Beyin cerraha gittim mr temiz dedi herhangi bişy yok. Fizik tedaviye gittim 15 seans. Hala devam ediyor. Ne yapmalıyım kabızlık yaşadığımda ağrım ve kanamamda oluyo bazenleri. Acaba bağlantılımıdır.

Doktorunuz

gecikmeden makat kanamasının nedenini öğrenmek için anoskopi muayenesi yaptırmalısınız.kanama makat hastalığı belirtisidir.
Op.Dr.Seher şirin

MURAT KARAHAN

EŞİM İÇİN KOLONOSKOPİ YAPILMASI GEREKİYOR ACABA YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Doktorunuz

05426210888 nolu telefondan bilgi ve randevu alabilirsiniz
Op.Dr.Seher Şirin

Ayşe Dokuz

Kıl dönmesi için ameliyat olmam gerekiyor bazı doktorlar filepsi yoluyla doku kaydiralarak boşluğu kapatmamız gerek diyor bazıları ise bu yöntemi önermiyor o bolge ameliyattan sonra boş kalacak zamanla boşluk kapanacak diyor. Siz hangi yöntemi tavsiye edersiniz ?

Doktorunuz

biz kliniklerimizde mikrosinusektomi yöntemi ile tedavi ediyoruz,bu yöntemde pansuman yatak istirahati ,anestezi gerekmiyor.kuyruk sokumunun anotomisi ve fiziksel yapısı, görüntüsü bozulmuyor.
Op.Dr.Atilla Kaya

Sibel bayram

Ben bir yol önce hemoroid ameliyatı oldum hala ağrılarım oluyor ve makata çatlaklık oluyor ve dayanılmaz ağrılar çekiyorum ne yapacağımı bilmiyorum lütfen benı aydınlatırmısınız

Doktorunuz

ya doktorunuza kontrole gidin yada gelin muayene ile değerlendirelim
Op.Dr.Seher Şirin

Maroofa melteke

Iyi gunler benim gobegim ağrıyor sirttan elimle hafifce bastırınca ağrıyor ben hamileyken agir seyler kaldırdım acaba ondan mi oldu diyorum dusukte yaptim tekrar hamile kaldim suan dogum yaptim daha 1 ay oldu gobegim hala agriyor acaba neden ağrıyor lutfen cevap yazarmisiniz

Doktorunuz

fıtık olabilir,muayene ile değerlendirmek gerekir


online randevu
online randevu
kelime kelime nasır tedavisi varis

Son Yorumlar