online randevu online randevu online randevu

Makale Yazan Hekimler

atilla-kaya

1961 / Adana doğumlu olan Op. Dr. Atilla KAYA Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Bir çok ilde görev yaptıktan sonra 2006 yılında Idea Klinik Bakırköy şubesinde görev almaya başlamış ve hala devam etmektedir.

1961 yılında Karaman’ın Ermenek ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Mersin’de tamamlayan hekim tıp eğitimini ise 1979 – 1985 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başarıyla tamamladı.

hasan-berat-cihan

1963 / Nevşehir doğumlu hekimimiz Prof. Dr. Hasan Berat CİHAN Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Yaklaşık 20 sene İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde görev yapmasının ardından Idea Klinik Kadıköy şubesinde görevine devam etmektedir.

ali-riza-s-barlas

1958 / Samsun doğumlu hekimimiz Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS Ankara Tıp Fakültesi mezunudur. İstanbul Fatih (Samatya) Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ihtisasını tamamlamış olan hekim, Idea Klinik Kadıköy şubesinde görev yapmaktadır.

1973 yılında İzmir’de doğdum. İlkokul Karşıyaka Kenan Gamsız ilkokulunda, orta okul ve liseyi Karşıyaka lisesi’nde okudum. Liseyi bitirdiğim 1991 yılında kazandığım Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini 1996 yılında bitirdim.

1968 yılında Gaziantep’de doğdu. ilkokul ve liseyi orada tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi (Ankara) Tıp Fakültesini bitirdi. 1993 yılında Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahi Merkezi’nde asistanlığa başlayarak ,1999 yılında kalp ve damar cerrahi uzmanlığını aldı.

onur-gurer

1966 / İstanbul doğumlu olan Doç. Dr. Onur Gürer İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Yaklaşık 15 yıl kadar Dr. Siyami Ersek – Göğüs ve Kalp Cerrahisi Araştırma Merkezinde çalışan hekim, Idea Klinik Şişli şubesinde görevine devam etmektedir.

nizam-kurtdere

1963 / Hatay doğumlu olan Op. Dr. Nizam KURTDERE İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur. Bir çok hastanede görev yapmış olan doktorumuz 2014 yılı itibariyle Idea Klinik Şişli şubesinde görevine devam etmektedir.

adil-altinsoy

1962 / Ankara doğumlu olan hekimimiz Op. Dr. Adil ALTINSOY Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. 1993 yılında genel cerrahi uzmanlık eğitimini tamamlayan doktor Idea klinik Ankara Şubesinde görev yapmaktadır.

nihat-aydin

1975 / Malatya doğumlu olan hekimimiz Op. Dr. Nihat Aydın, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Turgut Özal Tıp Fakültesinde ihtisasını gerçekleştirdikten sonra bir çok hastanede görev alan Nihat Aydın şu anda Idea klinik Ankara kliniğinde görev yapmaktadır.

ergun-aygoren

1959 / Balıkesir doğumlu olan hekimimiz Op. Dr. Ergün AYGÖREN Gülhane Askeri Tıp Fakültesi mezunudur. Bir çok askeri hastanede görev yapan ve Tabib Albay olarak emekli olan hekimimiz Idea Klinik Bursa kliniğinde görev yapmaktadır.

eren-ang

1971 / Bursa doğumlu olan hekimimiz Op. Dr. Eren ANĞ İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde ihtisasını tamamlayan hekimimiz Idea bursa kliğinde görev yapmaktadır.

 

serkan-akarsu

1975 / Bursa doğumlu olan Idea klinik İzmir şubesi hekimlerimizden Op. Dr. Serkan AKARSU Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi AB Dalından da kalp cerrahi uzmanlığı eğitimi alan hekim 2 yıl Osmaniye devlet hastanesinde de görev almıştır.

Makale Yazan Hekimler için yorumlar kapalı


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar