online randevu online randevu online randevu

En iyi hemoroid doktoru

Hekimin kötüsü olmaz ama iyisi olur. En iyi basur doktoru dendiğinde aslında doktordan çok teknolojiye sahip olup olmadığı ve bu teknolojilerin kullanımı konusunda yeterli birikimi olan tarif edilmiş olur, diğer taraftna teknoloji kullanımı yanı sıra kişisel beceri ve basur konusundaki tecrübesi önem arz eder..
Önemli olan diğer bir konuysa doğru teşhistir çünkü doğru konmayan bir teşhisle doğru olan bir tedavi yapılamaz. Örneğin genel cerrahların sıkça yaptığı hatalardan biri makat çatlağı olan bir hastaya hemoroid teşhisi koyup onun ilacını verilirse iyileşme ihtimal düşük olacaktır.
Bir çok hastalıkta olduğu gibi bu hastalığın tedavisinde de çok farklı yöntemler ve teknolojiler kullanılmaktadır. En iyi basur doktoru diyebilmek için tüm bu yöntemleri bilmeli ve teknolojilerin kullanımına hakim olmalıdır. Zaten bu kadar birikimi varsa o zaman genel cerrah olmaktan çıkıp genel cerrahinin bir bölümü olan makat hastalıkları uzmanı yani proktolog olmaktadır.
Hemoroid dış ve iç olmak üzere iki çeşidi ve iç olanların da ilerlemişliğine göre 4 derecesi olan bir hastalıktır. Doğal olarak bu kadar farklı olan bir hastalığın tedavileri de çok farklı olmaktadır. Bu kadar tedavi çeşitliği olan bir hastalık konusunda tecrübesi ve teknolojisi olan bir doktor ancak o hasta için en uygun tedaviyi seçebilir. Şöyle ki ; sadece klasik yöntemle cerrahi tedaviyi bilen bir doktor THD (HAL)yöntemini hastasına sunamaz ve hasta bu güzel tedaviyi olma şansını kaybedecektir.
En iyi basur doktoru derken yine aynı şekilde kurumun yapısı da önemlidir, kliniğin cihaz yatırımı, fiyat politikası, bu konudaki tedavi sayıları gibi veriler de en iyi klinik özelliğini getirmektedir. Bazı klinikler sadece basur tedavisiyle ilgilenirken bazı klinikler “ne iş olsa yapar” bu iki yaklaşımın getirdiği bilgi birikimi farklı olacaktır. Özellikle makat bölgesi hastalıklarının tedavileri çok farklı tekonoljiler ve yöntemlerle yapılabildiği için tecrübe ve birikimin ayrı bir önemi vardır.
En İyi Basur Doktoru dendiğinde göze çarpan uzmanları
İstanbul proktoloji uzmanları
Op.Dr.Nizam KURTDERE (Nişantaşı)
Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS (Kadıköy)
Op.Dr.Atilla KAYA (Bakırköy)

Ankara proktoloji uzmanı
Op.Dr.Adil ALTINSOY

İzmir proktoloji uzmanı
Op.Dr.Demet AĞRAS

Bursa Proktoloji Uzmanı

Op Dr Ergun AYGÖREN

Kadın Proktoloji Uzmanları

Op Dr Seher ŞİRİN (İstanbul Bakırköy)

Op Dr Demet AĞRAS (İzmir)

http://www.basurdoktoru.com/

En iyi hemoroid doktoru için 2 yorum yapılmış


Anonim

Ameliyat sonrası kaç günde normal yaşama dönülür

Doktorunuz

ameliyat veya tedavinin türüne göre değişir.en geç 21 günde dönebilirsiniz.ameliyatsız yöntemlerle tedavi olduysanız hemen dönebilirsiniz
Op.dr.Nizam Kurtdere


online randevu
online randevu
kelime kelime nasır tedavisi varis

Son Yorumlar