online randevu online randevu online randevu

Dr.Seher ŞİRİN

15.09.1961 tarihinde Karaman-Ermenek ilçesinde doğan Dr.Seher ŞİRİN. İlköğretim, orta öğretim ve Liseyi Mersin merkezde okudu. 1979 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini 1985 tarihinde bitirdi. 1985-1987 tarihleri arasında 2 yıl boyunca Muğla Devlet Hastanesinde pratisyen hekim olarak mecburi hizmet yaptı. 1987 yılında Silivri Sağlık Grup Başkanlığı, 1987-1990 yılları arasında 3 yıl boyunca 70. Yıl Fizik Tedavi Hastanesinde pratisyen hekim olarak çalıştı. 1990-1994 tarihlerinde SSK İstanbul Eğitim Hastanesi Genel Cerrahi Klinik Şefi Op. Dr. Arslan KAYGUSUSUZ ve ekibinden genel cerrahi ihtisasını aldı. 1995-1997 SSK İstanbul Şişli Hastanesinde Genel Cerrahi uzmanı olarak çalıştı. 1997 den itibaren Sağlık Bakanlığı İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışmaktadır bu süre boyunca çok sayıda genel cerrahi asistanının eğitimine katkı sağlamıştır. 1997-2007 yıllarında özel muayenehane hekimliği ve bazı özel hastanelerde parttime Genel cerrahi uzmanlığı yaptı. İngilizce bilir. 2 çocuk annesidir.
Gerek ihtisası süresince ve gerekse sonraki çalışma döneminde meme hastalıkları ve makat bölgesi hastalıklarıyla ilgilendi. Halen ağırlıklı olarak meme kanser, hemoroid (basur), anal fissür (makat çatlağı), fistül ve kıl dönmesi hastalıkları üzerine hasta kabul etmektedir. Kıl dönmesi tedavisinde mikro sinüsektomi yöntemi uygulamaktadır.
Dr.Seher Şirin in üyesi olduğu meslek örgütleri:
Türk Cerrahi Derneği
İstanbul Cerrahi Derneği
Senoloji Derneği
Laparoskopik Endoskopik cerrahi Derneği
Gastrointestinal Endoskopi derneği
Travma ve Acil Cerrahi Derneği.

DİĞER BİLGİLER
Branşı ; Genel Cerrahi
Mesleki ilgi Alanı : Makat hastalıkları (proctoloji)
Tedavi Ettiği Hastalıklar : Makat çatlağı (anal fissür), Basur (hemoroid), kıl dönmesi (pilonidal sinüs), fistül, kondilom (genital siğil)
Uyguladığı Tıbbi İşlemler: Mikro sinüsektomi, lazer, anal fissür botox tedavisi ve diğer ameliyatsız yöntemler.
op.dr.seher şirin

Yorum yapılmamış


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar