online randevu online randevu online randevu

dr.nizam kurtdere

Dr.Nizam KURTDERE 1963 yılında Hatay Samandağ da doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Hatay da tamamladıktan sonra 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesine başladı. 1987 yılında mezun oldu ve 1 yıl Nevşehir Ürgüp te mecburi hizmetini pratisyen hekim olarak yaptı. 1988 yılında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde cerrahi asistanlığına başladı. 1992 yılında genel cerrahi uzmanı oldu ve Erzincan da mecburi hizmetin geri kalanını tamamladı. Asistanlığında makat hastalıkları konusunda bilimsel çalışmalara katıldı.
Erzincan Tercan Devlet Hastanesi Başhekimliği yaptıktan sonra tekrar İstanbul a döndü. Uzun süre değişik Devlet kurumlarında görev aldı. Bu arada hizmet içi eğitim çerçevesinde İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kapalı Cerrahi ve Gastrointestinal Endoskopi konularında eğitim gördü. Çalıştığı kurumlarda Laparoskopik cerrahi ve Girişimsel Endoskopi uygulamalarını gerçekleştirme fırsatı buldu. Ayrıca Sağlık bakanlığı gözetiminde düzenlenen Medikal Estetik eğitimine katıldı saç ekimi, dolgu ve botox gibi kozmetik uygulamaları öğrendi. Devlet kurumlarından ayrılıp Taksim Alman hastanesi Metabolik Cerrahi merkezinde çalışmaya başladı ve burada metabolik ve obesite cerrahisi ameliyatlarına katıldı. Endoskopi ünitesi sorumlu doktorluğu yaptı.
Idea ailesine katılma kararı verdi ve Idea klinik Nişantaşı şubesinin açılması ile burada göreve başladı. Dr.Nizam KURTDERE evli ve bir çocuk babasıdır.
Haziran 2014 itibariyle Idea klinik Nişantaşı şubesinde proctoloji uzmanı olarak görev yapmaktadır.
Genel cerrahi uzmanı olmasına rağmen az sayıda hastalığın tedavisini yapmaktadır, tedavisini yaptığı hatsallık sayısı az olduğu için bu hastalıklar konusunda tecrübelidir ve tümünde çağdaş tedavi yöntemlerini uygulamaktadır. Yaptığı tedaviler;
Kıl Dönmesinde mikro sinüsektomi ve karydakis yöntemleri
Basur tedavisinde THD , lazer ve lastikle boğma yöntemleri
Ben Tedavisinde lazer ve radyo frekans uygulamaları
Makat çatlağı tedavisinde botox ve kapalı LİS yöntemleri
Kondilom koterizasyonu

dr.nizam kurtdere

dr.nizam kurtdere için 2 yorum yapılmış


Atıl Özel

Hocam samimi bir soru sorucam gülünç ya da saçma mi bilmiyorum ya da psikolok mi
Küçükken ara ara parmak ve cisim yardımı ile anal mastürbasyon yaptım ama pişman oldum sonra vazgeçtim
Hal ve Hareketlerim normal kızlara ilgim.var dışarıdan yürüyüşüme bakarak biri benimle böyle bir kanıya varabilir mi sizce

Doktorunuz

hayır varamaz


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar