online randevu online randevu online randevu

Ben tedavisi Manisa

Ben tedavisi Manisa dendiğinde daha çok tüm tıbbi teknolojilerin kullanıldığı komşu il İzmir akla gelmektedir. Manisa İzmir ulaşımı Manisa şehir içi ulaşım kadar rahat olduğu için herhangi bir devlet hastanesinde sıra bekleme süresinden daha kısa sürede Manisa dan İzmir e  gidip ben tedavisi yaptırılıp gelinebilmektedir.

Manisa da ben tedavisi daha çok ameliyatla müdahalelerin yapıldığı hastanelerde yapılmaktadır ben tedavisi üzerine yoğunlaşmış bir klinik yoktur. Hastalar daha çok iz bırakmayan yöntemleri tercih ettikleri için bu hizmet için teknolojik tedavilerin yapıldığı yerlere gitmektedir.

Manisa ya en yakın ben tedavi merkezi idea İzmir şubesidir ve her türlü teknolojinin olması sayesinde tüm benlerin tedavisini ameliyatsız olarak yaptırabileceğiniz bir kliniktir.

İzmir’de ben tedavisi yapan doktorlar arasında bu konuda hem tecrübeli hem de tüm teknolojik donanıma sahip doktor Op. Dr. Demet Ağras’dır

Manisa lazerle ben tedavisi ;

Kabarık olmayanların tedavisinde kullanılmaktadır. Uygulama seanslar halinde yapılır. Bir seansta tamamen yok olabileceği gibi 8-10 seansta sürebilir ancak 4.seanstan sonra ücret alınmaz. Uzun seanslar gerektirmesi sebebiyle aynı sonucun alındığı RF yöntemini daha fazla tercih etmekteyiz.

Radyo frekans buharlaştırma yöntemi;

Buharlaştırma yöntemidir. Kabarık benler ve lazerinde kullanılabileceği leke gibi düz olanlarda kullanılır. % 95 tek seansta biter seyrek olarak 2. seans gerekebilir, radyo frekans yönteminde seanslardan ücret alınmaz.

Koter ;

Bir diğer buharlaştırma yöntemidir. Radyo frekans gibi kabarık benlerde kullanılır ve %95 tek seansta tamamlanır.

Et benleri radyo frekans veya koter ile alınır.Uygulama sonrası fark edilmez bir iz kalabilir yada iz kalmayabilir.

Ben Tedavisi Fiyatları Manisa
Ücretler tüm şubelerde aynıdır.

Benin yapısına göre şu şekilde değişir ;

Radyo frekans veya koterle buharlaştırma yöntemiyle ben tedavisi ücretleri; İlk ben 400 TL eklenen her ben 200 TL. SGK sı olan hastalar ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL dir. Bu ücretler bir kez alınır tedavi bitene kadar ücret alınmaz.

Kliniğimize gelen hastalar bekletmeksizin muayeneye alınır, tedavi konusunda aydınlatılır ve isterse aynı anda tedaviye alınır. Benlerin sayısına göre 10-20 dakikada işlem tamamlanır ve kişi dilediği şekilde geri döner. Sonraki günlerde herhangi bir bakım gerekmez. 3-5 günde kabuk bağlar sonraki 4-6 günde kabuk düşer , alttan pembe bir doku çıkar bu pembelik zamanla normal ten rengine bürünür.

Sosyal yaşamına ara vermesi gerekmez çünkü ameliyatsız tedaviler yapıldığı için bandaj yada sargı uygulanmamaktadır.

Ben Ameliyatı
Genellikle teknolojik tedavileri tercih etmekteyiz ancak hasta ameliyatla alınması konusunda ısrar ederse ameli,yatla da alıyoruz. Bunun dışında ciddi kanser şüphesi varsa veya parça alarak kanser teşhisi konmuşsa yine ameliyat ile alıyoruz.

 

Ben tedavisi Manisa için 1 yorum yapılmış


HAKAN

BENİM GÜNEŞ NEDENİYLE OLUŞAN BENLERİM VAR YÜZÜMDE TEDAVİDEN SONRA İZ KALMASINI İSTEMİYORUM BU YÜZDEN HANGİ TEDAVİ YÖNTEMİNİ ÖNERİRSİNİZ?
Op.Dr.Atilla Kaya
muayene ile değerlendirilip RF yda laser ile tedavi edilebilir


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar