online randevu online randevu online randevu

ben tedavisi Konya

Ben tedavisi Konya dendiğinde daha çok tüm tıbbi teknolojilerin kullanıldığı komşu il Ankara akla gelmektedir. Hızlı tren sayesinde Konyadan Ankaraya ulaşım çok kolay hale geldiği için herhangi bir devlet hastanesinde sıra bekleme süresinden daha kısa sürede Konyadan Ankaraya gidip ben tedavisi yaptırılıp gelinebilmektedir.
Konyada ben tedavisi daha çok ameliyatla müdahalelerin yapıldığı hastanelerde yapılmaktadır ben tedavisi üzerine yoğunlaşmış bir klinik yoktur. Hastalar daha çok iz bırakmayan yöntemleri tercih ettikleri için bu hizmet için teknolojik tedavilerin yapıldığı yerelere gitmektedir.
Konya ya en yakın ben tedavi merkezi Idea Ankara şubesidir ve her tür ben tedavisini ameliyatsız olarak yaptırabileceğiniz bir kliniktir.
Ankara da ben tedavisi yapan doktorlar arasında bu konuda hem tecrübeli hem de tüm teknolojik donanıma sahip doktor Op.Dr.Adil ALTINSOY dur
Ankara ben tedavi merkezi Idea klinikte şu tedavi yöntemleriyle benlerinizden kurtulabilirsiniz
Lazerle ben tedavisi ;
Kabarık olmayanların tedavisinde kullanılmaktadır. Uygulama seanslar halinde yapılır. Bir seansta tamamen yok olabileceği gibi 8-10 seansta sürebilir ancak 4.seanstan sonra ücret alınmaz.
Radyo frekans buharlaştırma yöntemi;
Buharlaştırma yöntemidir. Kabarık benler ve lazerinde kullanılabileceği leke gibi düz olanlarda kullanılır. % 95 tek seansta biter seyrek olarak 2. seans gerekebilir, radyo frekans yönteminde seanslardan ücret alınmaz.
Koter ;
Bir diğer buharlaştırma yöntemidir. Radyo frekans gibi kabarık benlerde kullanılır ve %95 tek seansta tamamlanır.
Et benleri radyo frekans veya koter ile alınır.
Uygulama sonrası fark edilmez bir iz kalabilir yada iz kalmayabilir.
Ben tedavisi fiyatları Konya dan gelen hastalar içinde aynı şekilde uygulanmaktadır.
Benin yapısına göre şu şekilde değişir ;
Kabarık olmayanlarda lazer uygulanır ilk ben 100 TL eklenen her ben 50 TL dir, SGK sı olanlara bu fiyatlardan % 50 indirim uygulanır. Yani SGK lılara lazerle ben tedavisi ilk ben 50 TL eklenen her ben 25 TL.
Radyo frekans veya koterle buharlaştırma yöntemiyle ben tedavisi ücretleri; İlk ben 300 TL eklenen her ben 100 TL. SGK sı olan hastalar ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL dir. Bu ücretler bir kez alınır tedavi bitene kadar ücret alınmaz.
Konya gelen hastalar bekletmeksizin tedaviye alınmakta ve benlerin sayısına göre 10-20 dakikada işlem tamamlanır ve kişi dilediği şekilde geri döner.

ben tedavisi konya

Yorum yapılmamış


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar