online randevu online randevu online randevu

Ben Aldırma Merkezleri

Bu sayfada benlerin teşhis ve tedavileri konusunda bazı iller için yol gösterici bilgilere ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız il veya yaşadığınız ile yakın ilde en doğru teknolojilerle ben tedavisi yaptırabileceğiniz klinik iletişim bilgileri de bulabileceksiniz.

Ben Tedavi Ücretleri Ne Kadar

Aşağıda iletişim bilgilerini göreceğiniz tüm kliniklerde tedavi ücretleri aynıdır ve şu şekildedir. Radyo frekans veya elektrokoterle buharlaştırma yöntemiyle ben tedavisi ücretleri; İlk ben 500 TL eklenen her ben 250 TL dir. SGK sı olan hastalar ilk ben 250 TL eklenen her ben 125 TL dir. Bu ücretler bir kez alınır tedavi bitene kadar ücret alınmaz.

İstanbul Ben Aldırma

İstanbul’da ben aldırabilecek yerler genellikle ameliyatla almaktadır, ancak son yıllarda yaygınlaşan teknolojiler ameliyatla ben aldırmayı çok az yapılır hale getirmiştir. İstanbul’da benlerinizi aldıracaksanız öncelikle teknolojik yöntemleri ve bu konuda yetkin klinikleri araştırın.

ben aldırma istanbul  ben aldırma istanbul hastane

İstanbul da ben alan klinikler arasında tüm teknolojik donanıma sahip klini Idea Klinik 3 şubeyle hizmet vermektedir

Bakırköy Ben Tedavi Merkezi : 0212 572 72 65

Kadıköy Ben Tedavi Merkezi : 0216 357 00 02

Şişli Ben Tedavi Merkezi : 0212 246 10 04

İlçelerinde şubeleri vardır

istanbul ben tedavi merkezi  istanbul ben tedavi merkezleri

Kadıköy şube Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS 0542 231 2823

Nişantaşı şubede Op.Dr.Nizam KURTDERE 0532 463 9682

Bakırköy şubede Op. Dr. Seher Şirin ve Op.Dr.Atilla KAYA hasta kabul etmektedir 0542 621 0888.

Ben tedavi merkezi Idea klinikte şu tedavi yöntemleriyle benlerinizden kurtulabilirsiniz

Lazerle Ben Tedavisi İstanbul

Koyu renkli ve kabarık olmayanların tedavisinde kullanılmaktadır. Uygulama seanslar halinde yapılır. Bir seansta tamamen yok olabileceği gibi 8-10 seansta sürebilir ancak 4.seanstan sonra ücret alınmaz.

Radyo Frekansla Ben Tedavisi İstanbul

Koyu renkli veya deri renginde kabarık benler ve deri düzleminde olan yani kabarık olmayanlarda da kullanılabilir. % 95 ihtimalle tek seansta biter, ikinci seans gerekirse ücret alınmaz.

Elektrokoter
Bir diğer buharlaştırma yöntemidir. Radyo frekans gibi kabarık benlerde kullanılır ve %95 tek seans yeterlidir. Ücretlendirme radyofrekansla buharlaştırma yöntemi gibidir.

Bu yöntemlerle vücuttaki küçük, büyük renkli veya değil tüm benler yok edilebilir. Hiçbirinin ameliyatla alınmasına gerek yoktur. Her üç yöntemde de  uygulama sonrası fark edilmez bir iz kalabilir yada hiç iz kalmayabilir. ben aldırma

Ankara ben tedavisi

Ankara da ben aldırabilecek yerler genellikle ameliyatla almaktadır, ancak son yıllarda yaygınlaşan teknolojiler ameliyatla ben aldırmayı çok az yapılır hale getirmiştir. Ankarada ben aldıracaksanız öncelikle teknolojik yöntemleri ve bu konuda yetkin klinikleri araştırın.

Ankarada ben tedavisi yapan doktorlar

arasında bu konuda hem tecrübeli hem de tüm teknolojik donanıma sahip doktor Idea Klinik Ankara Şubesi doktorlarından Op.Dr.Adil ALTINSOY dur.

ben aldırma ankara  ben aldırma ankara hastane

Ankara idea klinikte şu tedavi yöntemleriyle benlerinizden kurtulabilirsiniz

Ankara Lazerle ben silme

Koyu renkli ve kabarık olmayanların tedavisinde kullanılmaktadır. Uygulama seanslar halinde yapılır. Bir defada tamamen yok olabileceği gibi 8-10 seans gerekebilir.

ankara ben tedavi merkezi  ankara ben tedavi merkezleri

Radyo frekansla buharlaştırma yöntemi
Koyu renkli veya deri renginde kabarık benler ve deri düzleminde olan yani kabarık olmayanlarda da kullanılabilir. % 95 ihtimalle tek seansta biter

Elektrokoter
Bir diğer buharlaştırma yöntemidir. Radyofrekans gibi kabarık benlerde kullanılır ve %95 tek seferde tamamlanır. Ücretlendirme radyofrekansla buharlaştırma yöntemi gibidir.

Bu yöntemlerle vücuttaki küçük, büyük renkli veya değil tüm benler yok edilebilir. Hiçbirinin ameliyatla alınmasına gerek yoktur. Her üç yöntemde de  uygulama sonrası fark edilmez bir iz kalabilir yada hiç iz kalmayabilir. ben aldırma

ankara ben tedavi  ankara ben tedavisi

İzmir ben aldırma merkezleri dendiğinde daha çok her hastanın kabul edildiği hastaneler akla gelmektedir ve yapıları gereği ameliyatla alınmaktadır ve ameliyat olduğu için daha fazla maliyet çıkarılmaktadır. Maliyetin fazla olması yanı sıra benin görünümünden daha kötü görünen iz kalabilir.

Randevu için 0312 434 37 00

ankara lazerle ben tedavisi

İzmir Ben Tedavisi

İzmir de ben tedavisine yoğunlaşmış doktorlar arasında bu konuda hem tecrübeli hem de tüm teknolojik donanıma sahip doktor Idea Klinik İzmir Şubesi doktorlarından Op. Dr. Demet Ağras’tır. Farklı bir sayfada ayrıntılı ele alınmıştır. 0542 295 5254 bu cep telefonundan fotoğraflar göndererek ayrıntılı bilgiler ve net ücret alabilirsiniz.

Ben tedavisi Konya

 Hızlı tren sayesinde Konyadan Ankaraya ulaşım çok kolay hale geldiği için herhangi bir devlet hastanesinde sıra bekleme süresinden daha kısa sürede Konyadan Ankaraya gidip benleri aldırıp geri dönülebilmektedir.
Konyada ben daha çok ameliyatla müdahalelerin yapıldığı hastanelerde alınmaktadır ben silme üzerine yoğunlaşmış bir klinik yoktur. Hastalar daha çok iz bırakmayan yöntemleri tercih ettikleri için bu hizmet için teknolojik tedavilerin yapıldığı yerelere gitmektedir.
Konya ya en yakın ben lma merkezi Idea Ankara şubesidir ve her tür ben tedavisini ameliyatsız olarak yaptırabileceğiniz bir kliniktir.
Ankara da ben alan doktorlar arasında bu konuda hem tecrübeli hem de tüm teknolojik donanıma sahip doktor Op.Dr.Adil ALTINSOY dur
Ankara ben merkezi Idea klinikte şu yöntemlerle benlerinizden kurtulabilirsiniz
Lazerle ben silme;
Kabarık olmayanların tedavisinde kullanılmaktadır. Uygulama seanslar halinde yapılır. Bir seansta tamamen yok olabileceği gibi 8-10 seans sürebilir ancak 4.seanstan sonra ücret alınmaz.
Radyofrekans buharlaştırma yöntemi;
Buharlaştırma yöntemidir. Kabarık benler ve lazerinde kullanılabileceği leke gibi düz olanlarda kullanılır. % 95 tek seansta biter seyrek olarak 2. seans gerekebilir, radyo frekans yönteminde seanslardan ücret alınmaz.
Konya gelen hastalar bekletmeksizin tedaviye alınmakta ve benlerin sayısına göre 10-20 dakikada işlem tamamlanır ve kişi dilediği şekilde geri döner.

Ben tedavisi Manisa

Tüm tıbbi teknolojilerin kullanıldığı komşu il İzmir akla gelmektedir. Manisa İzmir ulaşımı Manisa şehir içi ulaşım kadar rahat olduğu için herhangi bir devlet hastanesinde sıra bekleme süresinden daha kısa sürede Manisa dan İzmir e  gidip benler aldırılıp yaptırılıp gelinebilmektedir.

Manisa da benler daha çok ameliyatla müdahalelerin yapıldığı hastanelerde yapılmaktadır ben tedavisine yoğunlaşmış bir klinik yoktur. Hastalar daha çok iz bırakmayan yöntemleri tercih ettikleri için bu hizmet için teknolojik tedavilerin yapıldığı yerlere gitmektedir.

Manisa ya en yakın merkez idea İzmir şubesidir ve her türlü teknolojinin olması sayesinde tüm benlerin tedavisini ameliyatsız olarak yaptırabileceğiniz bir kliniktir.

İzmir’de ben tedavisine yoğunlaşmış doktorlar arasında bu konuda hem tecrübeli hem de tüm teknolojik donanıma sahip doktor Op. Dr. Demet Ağras’dır

Manisa lazerle ben tedavisi ;

Kabarık olmayanların tedavisinde kullanılmaktadır. Uygulama seanslar halinde yapılır. Bir seansta tamamen yok olabileceği gibi 8-10 seansta sürebilir ancak 4.seanstan sonra ücret alınmaz. Uzun seanslar gerektirmesi sebebiyle aynı sonucun alındığı RF yöntemini daha fazla tercih etmekteyiz.

Radyo frekans buharlaştırma yöntemi;

Buharlaştırma yöntemidir. Kabarık benler ve lazerinde kullanılabileceği leke gibi düz olanlarda kullanılır. % 95 tek seansta biter seyrek olarak 2. seans gerekebilir, radyo frekans yönteminde seanslardan ücret alınmaz.

Ben aldırma Kayseri

Ben aldırma Kayseri dendiğinde daha çok tüm tıbbi teknolojilerin kullanıldığı komşu il  Ankara akla gelmektedir. Kayseride ben aldırma işlemi daha çok ameliyatla müdahalelerin yapıldığı hastanelerde cerrahi olarak yapılmaktadır, benler üzerine yoğunlaşmış bir klinik yoktur. Hastalar daha çok iz bırakmayan yöntemleri tercih ettikleri için bu hizmet için teknolojik tedavilerin yapıldığı yerlere gitmektedir.

Kayseri ye en yakın ben alma merkezi Idea Klinik Ankara şubesidir ve her tür ben tedavisini ameliyatsız olarak yaptırabileceğiniz bir kliniktir.

Ankara da ben tedavisi yapan doktorlar arasında bu konuda hem tecrübeli hem de tüm teknolojik donanıma sahip doktor Op.Dr.Adil ALTINSOY dur

Ankara Idea klinikte şu tedavi yöntemleriyle benlerinizi aldırabilirsiniz

Lazerle ben silme ;

Kabarık olmayanların tedavisinde kullanılmaktadır. Uygulama seanslar halinde yapılır. Bir seansta tamamen yok olabileceği gibi 8-10 seansta sürebilir ancak 4.seanstan sonra ücret alınmaz.

Radyo frekans buharlaştırma yöntemi;

Buharlaştırma yöntemidir. Kabarık benler ve lazerinde kullanılabileceği leke gibi düz olanlarda kullanılır. % 95 tek seansta biter seyrek olarak 2. seans gerekebilir, radyo frekans yönteminde seanslardan ücret alınmaz.

Et benleri radyo frekans veya koter ile alınır.

Uygulama sonrası fark edilmez bir iz kalabilir yada iz kalmayabilir.

Plazma ile tedavi; Plazma enerjisiyle çalışmaktadır, lazer gibi etkiler ancak tek seans yeterli olur.

Ameliyatla alma; Tercih ettiğimiz bir yöntem değil, hasta isterse veya kanser şüphesi varsa cerrahi olarak alıyoruz.

Kayseriden gelen hastalar bekletmeksizin tedaviye alınmakta ve benlerin sayısına göre 10-20 dakikada işlem tamamlanır ve kişi dilediği şekilde geri döner.

https://www.ideaklinik.com.tr/ben-tedavisi/

Ben Aldırma Merkezleri için yorumlar kapalı


online randevu
online randevu
kelime kelime nasır tedavisi varis

Son Yorumlar