online randevu online randevu online randevu

Ankara varis tedavi merkezi

Ankara varis tedavi merkezi Idea Klinik açıldı. Türkiye de bir çok ilke imza atan Idea klinik varis tedavi merkezi hiç bir ameliyat ya da operasyona gerek kalmadan kalınlığı 1 mm ile 2.5 CM arasındaki tüm varislerinizden ameliyatsız yöntemler lazer, radyo frekans, skleroterapi ve köpük yöntemleriyle kalıcı olarak yok ediyor.

Ankara Varis Tedavi Merkezi
Merkezi İstanbul Bakırköy de bulunan klinik Kadıköy, Nişantaşı, Bursa ve İzmir den sonra Ankara’da da şube açmıştır. Kalın veya kılcal gibi tüm varislerin tedavisinde SSK, Bağkur, Memur ve memur emeklilerinden muayene ücreti alınmamakta ve tedavi ücretleri %50 uygulanmaktadır.
Idea Ankara Şubesi Atatürk Bulvarı No:81/4 Kızılay/Ankara adresinde hizmet vermektedir. Resmi sitesinden tedavi ücretleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz gibi online yada  0312 431 75 47 – 0312 431 95 47   nolu telefonlardan veya online randevu butonundan randevu da alabilirsiniz. Ayrıca 0505 119 36 90 nolu telefona whatsapptan fotoğraflar göndererek net varis tedavi ücretini öğrenebilirsiniz.
Ameliyat korkusu, ameliyat komplikasyonları, ağrıları çekmek yada tekrarlama riski yaşamadan işinize ara vermeden sadece 20 dakika içerisinde tüm mevcut varislerden kurtulabileceksiniz. Yok edilen varisleriniz ömür boyu tekrarlamaz, bu damarda varis hastalığı kesinlikle görülmez ancak başka damarlarda zamanla genişleme olabilir.
Ankara varis tedavi merkezi SGK lı (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı, TSK) tüm hastaların muayenesi ücretsiz yapılmaktadır. Teşhis sonrası tedaviye gerek görülmesi halinde uygulanacak tedavi ve hastanın ödemesi gereken tüm varis tedavi ücreti kendisine aktarılmakta ve girişimler için onay istenmektedir. Ücretler sabit olmayıp, kişinin hastalık durumu, yaygınlığı, uygulanacak yönteme göre değişmektedir ancak uygulanacak seans sayısı kaç olursa olsun ek ücret alınmaz. Yani varislerinizin tedavisi garantimiz altındadır. 1 yıl boyunca olabilecek tüm sorunların çözümü garantimiz altına alınmaktadır.
Ankarada varis tedavisi yapan klinikler arasında garanti uygulayan tek klinik İdea Kliniktir.
Ankarada kılcal damar çatlamaları dahil tüm varislerin tümüyle yok edilebildiği tek merkez olma özelliğini taşıyan İdea klinikte tüm tedaviler ameliyatsız yöntemlerle yapılmaktadır. 18 yıllık tecrübe ile en doğru yöntemler kullanılmaktadır.
Kılcal Damar Tedavisi 

Kılcal varis tedavisi yapan kliniklerde mutlaka şu cihaz ve yöntemler uygulamaktayız.

Lazer

Radyo frekans

Sklero terapi

Mikro skleroterapi

Köpük tedavisi

Idea Kılcal varis tedavisi merkezi Ankara dışında İzmir, Kadıköy, Bakırköy, Şişli ve Bursa şubelerinde hizmet vermektedir.

Lazerle kılcal damar tedavisi yapan hastane sayısı sınırlıdır ve daha çok kozmetik bölümünde yapıldığı için SGK lılara uygulanmaz. Ankara şubemizde SGK lı hastalarda kabul edilmektedir. Idea Klinik olarak 18 yıllık tecrübelerimiz lazerle tedavinin çok uzun seanslar gerektirmesi, leke bırakması ve başarısının düşük olduğunu göstermiştir. Uygulama yapıldıktan 1 ay sonra hasta kontrole çağrılır düzelmediyse yeniden çalışılır bu 1-6 seans dense de 5-15 seans sürebilmektedir. Lazer konusunda ısrar eden hastalarımıza uygulamaktayız ama genellikle çok daha yüksek başarı elde ettiğimiz radyo frekans tedavisini tercih etmekteyiz.

Radyo Frekansla Tedavi Kılcal Damar Çatlaması ;

Saç telinin dörtte biri kalınlığında çok ince iğnelerle radyo dalgaları veren alet yardımıyla yapılır. İnsan gözünün görebildiği tüm varisler yok edilebilir. İnce iğne damara girilir ve radyo dalgaları verilerek damar tahrip edilir. Yöntemin en büyük özelliği işlem esnasında sonucunun aynı anda görülmesidir, bu etkisi lazerden en büyük üstünlüğüdür. Uygulama genellikle tek seansta tamamlanır seyrek olarak ek seans gerekebilir. İsminden dolayı radyasyon tereddüt olsa da radyasyon yani zararlı kesinlikle içermemektedir ve bilinen hiçbir zararı yoktur.,

Kılcal Damarın İlaçla Tedavisi ;

Köpük yada likit şeklinde uygulanır. Orta boylar için kullanılabilir çünkü enjektör iğnesinin girebileceği kadar kalın olması gerekir, belirli kalınlıktaki her damar uygulanabilir. Uygulama genellikle tek seansta tamamlanır seyrek olarak ek seans uygulamak gerekebilir.

Yine binlerce hastadan edindiğimiz tecrübeye göre neredeyse hiçbir hastanın tek yöntemle tedavi edilemeyeceği şeklindedir çünkü aynı hastada farklı kalınlıklarda damarlar vardır ve farklı yöntemler gerektirir bu sebeple hizmet alacağınız kliniğin teknolojik donanımından emin olmalısınız.

Garantili kılcal damar  tedavisi yapan klinik idea’dır. Ankara, İzmir ve İstanbul da 5 şubesi vardır. Tüm varis tedavisinde garanti şu şekilde uygulanmaktadır; tedaviye aldığımız her hasta 1 yıl boyunca kliniğimizin kontrolünde olup tüm sorun bitene kadar devam eder, 1 yıl içinde olabilecek tüm damarsal sorunlar çözülür ve bunlar için ücret talep edilmez.

Kılcal damar varisi tedavisi Ankara da idea klinikte garantili yapılmaktadır.

https://www.ideaklinikankara.com/ameliyatsiz-varis-tedavisi/

Yorum yapılmamış


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar