online randevu online randevu online randevu

Ankara Ben Aldırma

Ankara ben tedavisi
Ankara da ben aldırabilecek yerler genellikle ameliyatla almaktadır, ancak son yıllarda yaygınlaşan teknolojiler ameliyatla ben aldırmayı çok az yapılır hale getirmiştir. Ankarada ben aldıracaksanız öncelikle teknolojik yöntemleri ve bu konuda yetkin klinikleri araştırın.

ankara-ben-aldirma

Ankarada ben tedavisi yapan doktorlar arasında bu konuda hem tecrübeli hem de tüm teknolojik donanıma sahip doktor Idea Klinik Ankara Şubesi doktorlarından Op.Dr.Adil ALTINSOY dur.

ben aldırma ankara  ben aldırma ankara hastane

Ankara ben tedavi merkezi idea klinikte şu tedavi yöntemleriyle benlerinizden kurtulabilirsiniz

Lazerle ben silme
Koyu renkli ve kabarık olmayanların tedavisinde kullanılmaktadır. Uygulama seanslar halinde yapılır. Bir seansta tamamen yok olabileceği gibi 8-10 seansta sürebilir ancak 4.seanstan sonra ücret alınmaz.

ankara ben tedavi merkezi  ankara ben tedavi merkezleri

Radyo frekansla buharlaştırma yöntemi
Koyu renkli veya deri renginde kabarık benler ve deri düzleminde olan yani kabarık olmayanlarda da kullanılabilir. % 95 ihtimalle tek seansta biter

Elektrokoter
Bir diğer buharlaştırma yöntemidir. Radyo frekans gibi kabarık benlerde kullanılır ve %95 tek seansta tamamlanır. Ücretlendirme radyo frekansla buharlaştırma yöntemi gibidir.

Bu yöntemlerle vücuttaki küçük, büyük renkli veya değil tüm benler tedavi edilebilir. Hiçbirinin ameliyatla alınmasına gerek yoktur. Her üç yöntemde de  uygulama sonrası fark edilmez bir iz kalabilir yada hiç iz kalmayabilir. ben aldırma

ankara ben tedavi  ankara ben tedavisi

Idea Klinik İzmir ve İstanbul şubeyleriyle aynı ücretler uygulanır.

Kabarık olmayanlarda lazer uygulanır. İlk ben’100 TL, eklenen her ben 50’TL dir, SGK sı olanlara bu fiyatlardan %50 indirim uygulanır. Yani SGK lılara lazerle ben tedavisi ilk ben 50’TL eklenen her ben 25’TL dir.

Radyo frekans veya elektrokoterle buharlaştırma yöntemiyle ben tedavisi ücretleri; İlk ben 300’TL eklenen her ben 100’TL dir. SGK’sı olan hastalar ilk ben 200’TL eklenen her ben 100’TL dir. Bu ücretler bir kez alınır tedavi bitene kadar ücret alınmaz.

İzmir ben aldırma merkezleri dendiğinde daha çok her hastanın kabul edildiği hastaneler akla gelmektedir ve yapıları gereği ameliyatla alınmaktadır ve ameliyat olduğu için daha fazla maliyet çıkarılmaktadır. Maliyetin fazla olması yanı sıra benin görünümünden daha kötü görünen iz kalabilir.

Idea klinik şubelerinden hizmet alan hasta diğer şubelere gittiğinde ilk gittiği yerdeki şartlar geçerlidir.

Bir örnek vermek gerekirse

Ankarada da lazerle ben tedavisi yaptıran bir kişi herhangi bir sebeple İzmir veya İstanbul da yaşamaya devam ederse ücretsiz lazer seanslarına İstanbul yada İzmir de yine ücretsiz devam eder.

Randevu için 0312 434 37 00

ankara lazerle ben tedavisi

 

Yorum yapılmamış


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar