online randevu online randevu online randevu

Ameliyatsız Varis Tedavisi İzle

Hayatımızın bir çok kısmında aktif bir şekilde kendini gösteren ve hızla gelişmeye devam eden teknoloji sağlık alanında da aynı şekilde büyük değişiklikler olmasını sağlamıştır. Bir çok rahatsızlığın gerek teşhisinde, gerekse tedavisinde kullanılabilen bir çok cihaz ile yöntem bulunmuş ve pahalı araçlar olduğundan nadir de olsa bazı tedavi merkezlerinde kullanılmaya başlanılmıştır.

ameliyatsiz-varis-tedavisi-

Bu bahsettiğimiz gelişmiş uygulamalar konumuz olan varis rahatsızlığı içinde gelişme göstermiş, oldukça başarılı ve etkili çözümler getirmiştir. Bu uygulamalar ameliyatsız yöntemler olup, hastalara herhangi bir narkoz, kesi, ya da dikiş uygulanmadan 10-15 dakika kadar kısa bir süre zarfı içerisinde gerçekleştirilerek avantaj sağlamaktadır.

Bu videomuzda köpükle varis tedavisi uygulamasını canlı olarak izleyebilir, fikir sahibi olabilirsiniz.

Biz idea klinik olarak 6 şubemizde de binlerce hastamıza şimdiye kadar ameliyatsız varis tedavisi yöntemlerini uygulamış ve uygulamaya dedam etmekteyiz. Dilerseniz tüm uyguladığımız teknikleri sırasıyla tanıyalım.

1- Lazerle Varis Tedavisi
Sadece kılcal damarlara uygulanabilmekte olan yöntemdir. Lazerle ışınlarının sağlamış olduğu 70-100 derecede ki ısıyla problem yaratan damarlar tahrip edilmektedir. Kılcal damarların şikayete yol açan tek sebebi özellikle kadınlar tarafından çirkin görüntüye neden olmasıdır. Bunun dışında çok ciddi şikayetlere maruz bırakmaz. Özellikle gerek işi gerek özel hayatında etek ya da şort gibi giyimler seçen hanımlar kılcal varislerinden lazer yöntemiyle oldukça kolay ve pratik bir şekilde kurtulabilmektedir. Böylece rahatsızlık veren kötü görünümde ortadan kalkmaktadır. Lazer yöntemi soğuk jel ile birlikte uygulandığından kişi çok ciddi acı ya da ağrı hissetmemektedir.

2- Radyofrekans Varis Tedavisi
Lazer ile benzer bir yöntemdir. İğne gibi sivri ucu bulunan alet sorunlu damarlar üzerine temas ettirilerek bu damarlar tahrip edilir. Bu yöntemde kılcal damarlar için oldukça etkili bir yöntem olup, orta varislerin bazı türlerine uygulanabilmektedir. Kalın varisler için herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.

3- Skleroterapi Yöntemi
Varis sorununun oluşumuna yol açan damarların içerisine özel bir ilacın enjekte edilmesiyle uygulanan yöntemdir. Enjekte edilen bu ilaç sorunlu damarları tahrip ederek, kişinin rahatsızlığından kurtulmasına olanak tanır. Oldukça etkili ve başarılı bir yöntem olan skleroterapi orta ve kalın varislerin tedavisi için uygulanabilmektedir.

4- Köpükle varis tedavisi
Kullanılan ilaç ve uygulama şekli birebir aynıdır. Fakat skleroterapi de kullanılan ilaç tamamen saftır, bu yöntemde ise ilaç hava ile karıştırılarak köpük şekline döndürülür. Köpüğe benzediğinden dolayı köpükle tedavi ismi verilir. Etkisi ve başarılı çok yüksek olan bir yöntemdir. Yukarıda da hazırlanan video da bu yönteme aittir.

Ameliyatsız Varis Tedavisinin Avantajları

– Yöntemler oldukça etkili ve başarılı olduğundan hasta memnuniyeti tamdır.
– Hastane de yatmak ya da evde istirahat etmek gerekmez.
– Kişi tedavi biter bitmez iş, özel ve sosyal hayatına devam edebilir.
– Ameliyatla tedavi edilebilecek tüm varislere bu yöntemler uygulanabilir.
– Ağrı ya da acı yok denilecek kadar azdır.

İstanbul da 3 olmak üzere Ankara, İzmir ve Bursa’da bulunan kliniklerimizin tümünde bu sıraladığımız ameliyatsız tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Ücretsiz Muayene
Yukarıda ki telefon numaralarımızdan size en yakın kliniğimizi arayarak, ücretsiz varis muayenesi olabilirsiniz. Doktorlarımız sizin için uygulanabilecek olan tedavi yöntemleri ile fiyatlarını muayene sonrasında hemen ileteceklerdir.
~

Yorum yapılmamış


online randevu
online randevu
kelime kelime varis kıl dönmesi tedavisi hemoroid ben tedavisi anal fissür nasır tedavisi hemanjiom basur varis

Son Yorumlar